Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool problemy z Netflix - przedświąteczne przemyślenia ;)
#3
To już zostało ustalone, że to google zbanowało Mecoole. Dziwi mnie fakt, że taki Ferguson ze swoimi chinolami nie jest zbanowany bo ma klucze przeniesione z Nvidia Shield (tak się FBOX i U5 PVR identyfikuje).
Podkradnięcie designu pilota od Xiaomi to najmniejszy problem wszak Xiaomi jest mistrzem w kradnięciu designów. Smile

Tu poszło najpewniej tylko i wyłącznie o kasę, której Video Strong nie odpalił Google za certyfikat i andka oraz pewnie o root urządzenia (fergusony też mają roota). Ciekawe czy ferguson nie sra w gacie, że na nich też przyjść może pora zbanowania. Też mieli te same problemy pół roku temu, że Netflix nie działał.

Jak ktoś chce certyfikowany sprzęt to niech bierze mi box. Urządzenie tak samo problematyczne tylko działa na nim certyfikat. Problemy z wifi, klatkowanie w iptv, problemy z pilotem, mało pamięci, brak lan etc. To urządzenie dla tych co chcą "legalnych" źródeł i aplikacji.

Ja zostaje z CoreELEC i jestem zadowolony. Shielda mam od paru dni i dupy nie urywa. Na dzień dzisiejszy nie ma urządzenia idealnego...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mecool problemy z Netflix - przedświąteczne przemyślenia ;) - przez mjw - 23-12-2018, 09:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości