Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAGALA YA-II Android 7.1.2 TV BOX 2GB rom 16
#1
Witam .przepraszam jeżeli wątek umieściłem w złym dziale,prosze moderatora o przeniesienie, dziękuję...Chciałbym uzyskać pomoc odnośnie boxa kodi By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..i wszystko byłoby ok gdyby nie kodi nie samowicie zamula przy otwarciu jak i zamknięciu jakiegokolwiek programu .Same operacje na kodi działają sprawnie ,ale już otwarcie programu na tv czy you tube to jest koszmar wczytuje się około minuty.

Mam zainstalowany program Easy advanced settings i EZ maintenanse ,wszystko zoptymilizowane a jednak buforuje.Na pc te program działają sprawnie  ale na boxie nie ma poprawy.kombinowałem z różnymi wersjami kodi ale to nie działa …I moje pytanie jest takie czy przypadkiem nie kupiłem jakiegoś wynalazku I poprostu to jest badziewie….bo już sam jestem głupi co może być przyczyną tego mulenia …myślę o oddaniu sprzedawcy tego szajcu ,ale chciałbym usłyszeć cokolwiek na ten temat…dziękuję bardzo za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
YAGALA YA-II Android 7.1.2 TV BOX 2GB rom 16 - przez andreass2 - 14-04-2019, 06:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości