Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) i Kodi
#5
Z Android TV to ci nie pomoge i nie wiem czy to w ogole mozliwe bo nie wiem czy da sie tam odpalic jakis backend(?) wymagany przez klienta w Kodi. W CE za to bawilem sie live TV bo zalezalo mi na tym by upodobnic obsluge w Kodi do tunerow z E2. Obie moje karty (DVBSky S960 jak tez stick do naziemnej Gigabyte U7300) zostaly bez problemu rozpoznane i zainstalowane w systemie. Wystarczylo tylko odpalic jakis backend (ja preferuje VDR-a + ansi vdr client), dograc liste i zarowno kanaly z naziemnej jak i z satelity odbieram bez wiekszych problemow (nawet te wymagajace oscama Wink). Nie jest to co prawda tak plynna obsluga jak na dedykowanych tunerach z E2 ale w sumie jest calkiem ok.
-------------------------------------------------------------------------
X96 Max Plus 4/64 + DVBSky S960 + CoreELEC + VDR + OSCam
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) i Kodi - przez Piotr.W - 16-11-2019, 09:36 AM
RE: DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) i Kodi - przez mjw - 16-11-2019, 10:03 AM
DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) i Kodi - przez Piotr.W - 16-11-2019, 10:24 AM
RE: DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) i Kodi - przez callahan - 04-10-2021, 07:28 PM
RE: DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) i Kodi - przez mjw - 05-10-2021, 09:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości