Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8S Pro L (S912/3GB) vs Xiaomi Mi TV 4s (55")
#6
Cześć, postanowiłem zostawić jakaś opinie dla potomnychSmile
Co prawda wybór padł w końcu na TV Philipsa (model 50PUS7334), ze względu na ambilight (wiem, pod CoreElec można taki bajer zrobić samemu- szczerze mówiąc kiedyś spróbuję, bo efekt naprawdę cieszy, a przede wszystkim nie męczy oczu).
Co do opisywanego sprzętu: 2GB RAM, 4x Cortex-A53 @1500 MHz, Mali G51, Bluetooth 4.2, Wifi 5Ghz, Android 9.0, USB 3.0, pilot na BT z wyszukiwaniem głosowym i ciekawostka- klawiaturka z tyłu (szkoda, że bez touchpada i podświetlenia).
Muszę przyznać, że po dwóch tygodniach testowania telewizora jestem zachwycony jego działaniem. Odinstalowałem praktycznie wszystkie zbędne apki, zostało tylko TiviMate do IPTV (działa miodzio z teleelevidenie) stockowy YouTube i oczywiście Kodi. Co do tego ostatniego- żaden box nie działał równie płynnie, co ten tv. Miałem Beelinka, Mecoola, kilka Chińczyków i w każdym coś brakowało. Albo dobry procek, ale mało pamięci, albo na odwrót, albo do szczęścia tylko pilot na BT, a to nie miał wifi dual, albo przydałoby się USB 3.0. Ten telewizor ma to wszystko.
Ostatecznie mogę porównać szybkość i responsywnosc tego sprzętu do boxa z Coreelec na internal, ale zachowując AndroidTV no i na dodatek bez dodatkowych urządzeńSmile telewizor podłączony do prądu i ot tyle kabliSmile a Kodi oczywiście sprawuje się znakomicie, lądując szybciutko wtyczki FanFilm, Telewizja Polska i Elementum do materiałów 4K (przy wifi ~150MBit/s da się oglądać filmy po 60GB- tv obsługuje dolby Vision i dolby atmos).
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem w poszukiwaniach sprzętu do domowego kinaSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mecool M8S Pro L (S912/3GB) vs Xiaomi Mi TV 4s (55") - przez pshtrop - 09-06-2020, 09:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości