Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka NC+go od Mbebe w Kodi, pikseluje
#20
(10-08-2020, 05:33 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-08-2020, 08:31 PM)Reddevil191 napisał(a): namiętnie proponujesz 

Żadne proponujesz, żadne namiętnie...jest mi totalnie obojętne co/jak/gdzie/dlaczego/na czym oglądasz, ale dziękuję za doprecyzowanie fundamentów "drogi krzyżowej", na płaszczyźnie "konieczności" korzystania z przedmiotowej wtyczki [Obrazek: r010.gif]

Ducha nie gaś, idzie ku lepszemu [Obrazek: e020.gif]

canalplus napisał(a):Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.

No i to jest jakaś wiadomość Smile Zupełnie nie miał bym problemu z tym, że nie działa mi ta wtyczka idealnie, gdyby to była reguła u wszystkich. Natomiast jeśli ktoś na bardzo podobnym sprzęcie ma wszystko idealnie no to dlaczego u mnie ma to nie działać Sad



(10-08-2020, 06:32 AM)Rafalvip5 napisał(a): Reddevil191 czy przy odpalenia kodi masz taki komunikat Serwer zdolnej komunikacji Nieudane uruchomienie

Nie mam takiego komunikatu. U mnie po za tym że obraz pikseluje reszta działa bezproblemowo.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wtyczka NC+go od Mbebe w Kodi, pikseluje - przez nixs - 07-08-2020, 08:58 PM
RE: Wtyczka NC+go od Mbebe w Kodi, pikseluje - przez Reddevil191 - 10-08-2020, 06:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości