Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczne nagrywanie?
#3
Dzięki za miłe powitanie i obszerną odpowiedź Smile 

Nie napisałem nic o urządzeniu, bo jeszcze go nie mam. 
Jeśli uda mi się zrealizować na TV Boxie automatyczne nagrywanie to super, jeśli nie spróbuję to zrobić na laptopie. Jeśli chodzi o TV Boxa miałem na oku Mi Boxa, ale widziałem, że na forum średnio pochlebnie się o nim wypowiadacie. Warto zaznaczyć, że nie poruszam się w Linuksie i nie jestem geekiem, więc jedyna opcja dla mnie ma ten moment to użycie TV Boxów niewymagających wielkich modyfikacji i przygotowań + gotowych wtyczek, niewymagajacych jakiejś większej biegłości "informatycznej" Wink W momencie zakupu TV Boxa ważne jest dla mnie, żeby żona mogła sobie oglądać bez problemu Netflixa i HBO + ze względu na nią szczególnie ważny jest prosty interfejs - tu Mi Boxa mamy już przetestowanego.  

Co do wtyczek, które opisałeś - ciężko znaleźć dokładny opis ich możliwości, ale z tego, co namierzyłem oferują one możliwość nagrywania, ale ręcznego. Bardzo mi zależy na rozwiązaniu, które będzie za mnie przeszukiwać program TV i automatycznie planować nagrywanie na podstawie bazy poszukiwanych tytułów filmów. 
Kojarzysz może wtyczkę mająca takie możliwości? Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Automatyczne nagrywanie? - przez Mickey - 23-02-2021, 08:24 PM
RE: Automatyczne nagrywanie? - przez mjw - 23-02-2021, 08:48 PM
RE: Automatyczne nagrywanie? - przez Mickey - 25-02-2021, 06:03 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości