Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterowanie tv-boxem z taleta, Remote desktop do tv-box-a
#1
Używam tv-boxa jako odtwarzacza do muzyki i radia internetowego. Mam pliki mp3, mp4, avi, flac, itp. w pamięci t-boxa ewentualnie na karcie uSD w tym tv-boxie. Mam w Kodi swoje playlisty i pliki. Używam tez zwykłych odtwarzaczy multimediów do grania plików mp3. Box jest podpięty pod wzmacniacz optycznie.
I teraz mam problem, bo żeby moc jakoś nawigować boxem, wybierać playlisty, wybierać pliki do odtwarzania to box musi być podpięty pod telewizor, bo inaczej nie mam podglądu tego co sie dzieje na boxie i nie mam możliwości nawigacji.
Jest jakaś apka, jakiś odtwarzacz, nie wiem -jakiś sposób, by moc kontrolować tv-boxa z telefonu lub lepiej z tableta?
Przy czym nie chodzi mi tu o aplikacje pilota zdalnego sterowania, tylko o aplikacje, ktora by pokazywała ekran tv-boxa na tablecie (nie w druga stronę). Chodzi mi o to bym z tableta mogle wybierać pliki i playlisty do aktualnego odtwarzania .Przy czym pliki sa na tv-boxie, nie na tablecie.
Cos na zasadzie chromecasta, ze na telefonie/tablecie wybieram co chromecast ma odtwarzać, a potem mogę sobie wyjsc z domu z telefonem i chromecast ciągle odtwarza plik.
Nie wiem czy istnieje takie cos dla Kodi, a może istnieje jakiś odtwarzacz multimediów, który instaluje na tv-boxie, na boxie mam pliki, i na telefon jest ta sama aplikacja, która może sterować swoim odpowiednikiem na tv-boxie.
Ciężko to wytłumaczyć, ale mam nadzieje, ze mi się udało.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Sterowanie tv-boxem z taleta, Remote desktop do tv-box-a - przez stan3c - 10-03-2021, 02:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości