Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV
#30
Star 
Większość podanych w poście przeglądarek jest dedykowana na nowszy sprzęt z wyższą wersją Androida, dlatego opiszę przeglądarkę która działa już od Androida 5.0 tj. Soul Browser (przeglądarka do sterowania wymaga pilota Air Mouse lub myszki bezprzewodowej, ewentualnie mini klawiatury z touchpad-em). Sprawnie działa na Android TV, sprawdzone na Xiaomi Mi Box oraz Canal+ Box, aby mieć dostęp do ikonki wybierania, należy dodatkowo mieć zainstalowaną aplikację Sideload Launcher - Android TV. Soul Browser obsługuje język polski.

Soul Browser ma super interfejs i masę funkcji, w tym wbudowany odtwarzacz wideo (dający dodatkowe możliwości , które załączają się na ekranie filmu, po wciśnięciu lub wyciśnięciu przycisku Play), Tryb czytnika itd.
Plik do pobrania Soul Browser (33,55 MB, wersja 1.3.32), bezpłatnie ze strony APKMirror lub ze strony APKPure.
Wymagane uprawnienia aplikacji Soul Browser - Brak


Załączenie blokad reklam i wyskakujących okienek w tej przegladarce, trzeba wykonać...

1. Klikamy w prawym rogu na menu (trzy pionowe kreski) > ustawienia (koło zębeta) > Tryb czyszczenia > Filtr reklam (trzy pionowe kreski - Aktualizacja w ABP EasyList, Mobile ads filter)
2. Blokowanie wyskakujących okienek, opcja - Normalna (daje wybór co chcemy blokować)

Ustawienia w wyglądzie interfejsu:

1, Menu > 2 poziome belki u góry po lewej stronie koła zębatego > Tryb rozszerzony ( w tym trybie jest dostęp do wyglądu stron Mobilny / Pulpit)
2. Karty (ikonka po lewej stronie ikonki Menu) > klikamy w trzy pionowe kropki > Tryb mini

Pozdrawiam

Edit. Dla Soul Browser obowiązujące są uwagi które zawarłem dla przegladarek od 8 do 14 napisane na początku postu.

Akurat te przegladarki które podałem (od 1 do 14 włącznie) nie potzebują poziomowania obrazu (ustawienie horyzontalne tj. Landskape - krajobraz), ale gdyby była taka potrzeba należy na Android TV zainstalować aplikację Set Orientation.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze bezpłatne przeglądarki na Android TV. - przez arkady1964 - 04-12-2022, 11:02 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości