Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezra - nie działa, albo albo źródło
#8
(22-10-2022, 06:31 PM)somer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

testowałem niedawno kilka rzeczy na 19.4 portable z tego linka i na windows 10 home x64 wszelkie wtyczki działały bez problemu.
Na win 10 czy win 11 wszystko działa bez problemu w kodi 19.XX, nawet w kodi 20 (ale to wiadomo, że nie dla każdego), tylko z polecaniem portable byłbym ostrożny. Portable się robi samemu jak potrzeba. Instalowanie (edit wiem ze portable sie nie instaluje- ot tak mi sie napisało) "gotowca" to ryzyko- nie wiadomo co tam ktoś "wsadził". Kolega ma problem mi się wydaje ze zrozumieniem jak dzialają wtyczki ktore wymagają konta debrid do dzialania, w nich jak wyłaczy źródła torrent, to niestety nic mu nie znajduje. Choć zaznaczam "wydaje mi się".
KOrzystam z RD i nigdy nie korzystałem z niego z torrentów i na starszej wersji kodi (na boxie), na starszych wtyczkach (np oath, the crew) normalnie mam tonę źródeł nietorrentowych. Swoją drogą w Ezra nie widzę opcji by wyłączyć torrenty, więc powinny być widoczne, nie?


(23-10-2022, 05:05 AM)Tomek napisał(a): @Ryszard9 lekki offtopic - w jaki sposób korzystasz z IMDb w tych wtyczkach? Co to znaczy że jest albo nie ma integracji? Możesz mi na PW opisać?
Z tego co kojarzę to jest jedynie możliwość dodania konkretnego usera a potem przeglądanie jego list.
Tak właśnie korzystam, interesują mnie wtyczki, które to mają i mogę wejść na listę np oglądanych seriali, albo dodanych filmów do watchlisty. Niczego szczególnego nie robię z imdb, po prostu korzystam z list na moim profilu. Seren np tego nie ma.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez Ryszard9 - 22-10-2022, 10:51 AM
RE: Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez mjw - 22-10-2022, 03:25 PM
RE: Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez somer - 22-10-2022, 06:31 PM
RE: Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez Ryszard9 - 23-10-2022, 08:52 AM
RE: Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez Tomek - 23-10-2022, 06:29 PM
Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez Tomek - 23-10-2022, 05:05 AM
RE: Ezra - nie działa, albo albo źródło - przez somer - 23-10-2022, 06:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości