Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x96 max plus wyłacza się
#3
Już opanowałem, przynajmniej w połowie Smile okazało się że ustawienie koloru na 4.2.2 rozwiązało problem. Przynajmniej teraz filmy w 4k hdr sie wyświetlają. Za to nadal nie mogę uruchomić filmów nagranych gopro 8 też w 4k. Obraz znika , tv zgłasza ze brak sygnału, jak wyjdę z nagrania do menu obraz wraca. Mam też drugi problem. Mam kino domowe denon avr1611 z hdmi 1.4. Do przesyłania pełnego dźwięku DTS HD i trueHD używałem splitera hdmi. Na coreelec gdy mam ten spliter podłączony to wymusza mi na TV rozdzielczość 1080p dla materiałów 4k.

Powalczyłem jeszcze z różnymi plikami wideo i sie wysypał coreelec na karcie sd. trzeba było ponownie zainstalować. Nie wiem bardzo problematyczny ten soft jest. połowę plików jakie posiadam nie odtwarza lub z problemami. gdzie od 4 lat używałem fabrycznego softu bezproblemowo, jedynie czego brakowało to wypuszczania dźwięku DTS HD i trueHD. Na coreelec dźwięk full wypas. Gorzej z wideo. Niektóre filmy potrafią zmienić pozycje na ekranie i trzeba przesuwać ręcznie. Zauważyłem też na niektórych filmach 4k ze się tworzą duchy lub rozmazania obrazu. Spróbowałem potem jeszcze raz starsza wersje 9.8.5 i tam na spliterze nie było problemów z rozdzielczością , ale jeszcze więcej problemów z odtwarzaniem plików.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
x96 max plus wyłacza się - przez hetm4n - 06-01-2023, 11:27 PM
x96 max plus wyłacza się - przez Tomek - 07-01-2023, 06:59 AM
RE: x96 max plus wyłacza się - przez hetm4n - 07-01-2023, 12:15 PM
RE: x96 max plus wyłacza się - przez kazkazki - 09-01-2023, 06:20 AM
RE: x96 max plus wyłacza się - przez hetm4n - 09-01-2023, 12:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości