Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gęste formaty dźwiękowe na urządzeniach z Kodi lub odtwarzaczach wieloformatowych
#1
Witajcie, filmy w gęstych, współczesnych formatach odtwarzam na NUCU z Intelem 8, system oprecyjny Linux - Debian, wersja obecna Kodi 19.4. Nuc podłączony do procesora wielokanałowego Anthem AVM70, generalnie NUC podaje mi współczesne, gęste formaty, typu Dolby True Hd - Anthem zamienia na Atmos, DTS Hd Master, nawet DTX X, wyświetla mi, że ten kodek jest na wejściu, mimo że Kodi wyświetla go jako DTS Hd Master 7.1. Niestety nie mam możliwości porównania z typowymi odtwarzaczami wieloformatowymi typu Dune, Zidoo itd... dlatego zastanawiam się czy duża byłaby różnica w dźwięku wielokanałowym ze starymi lub nowymi kodekami, w porównaniu  aplikacja z komputera a typowo do tego skonstruowany odtwarzacz wieloformatowy, robił ktoś takie porównanie? Ostatnio chodzi mi po głowie, jakiś fajny kombajn wieloformatowy typu Zidoo UHD 3000, tylko czy jest sens inwestować, czy nie wystarczy typowy transport jaki mam na NUCU, do kina mój Anthem ma bardzo dobry przetwornik, to samo do stereo mam Denafrips Terminator, który bardzo dobrze zgrywa się z Ronem na Nucu.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Gęste formaty dźwiękowe na urządzeniach z Kodi lub odtwarzaczach wieloformatowych - przez Darekrocznik71 - 28-02-2023, 11:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości