03-03-2023, 06:33 PM
Interfejs powinien być w HD - 1920x1080 - jeśli nie jest, to spróbuj przełączyć w opcjach kodi zmienić (Kodi - ustawienia - system - wyświetlacz( Jeśli się nie da to twój sprzęt - telewizor/kabel hdmi nie zgłasza prawidłowo do coreelec rozdzielczości. Bardzo możliwe że ten procek też nie obsługuje za wiele - nawet jak chińskie realia to dość mocno budżetowa jednostka. Nawet bardzo budżetowa... wiele od niego bym się nie spodziewał.
Wp - kodi dostaje to co wp wysyła - więcej nie wyciśnie.
Wp - kodi dostaje to co wp wysyła - więcej nie wyciśnie.
Widziałem rzeczy, o których wam ludziom nawet się nie śniło. Płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Strumienie elektronów jarzące się w ciemności przy wrotach Tannhausera. Pamięć o wszystkich tych chwilach zniknie w otchłani czasu, jak łzy w deszczu. Pora umierać...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


