Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star trek
#3
Bardzo istotne uzupełnienie postu.
Podałem możliwy sposób instalacji skórki Stark Trek, ale chciałbym zwrócić jeszcze raz uwagę, aby nie instalować żadnych kompilacji na smartfonach i Windows.

Czemu na smartfonach, napisałem to w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Powyższy watek dotyczy przeglądarek, ale zawarte uwagi tyczą się wszystkich instalacji tj. nie instalować niczego co nie jest pewne, internet niesie wiele zagrożeń dla smartfonów i systemu Windows.

Co do Windows, z tego powodu, jest to system, wyjątkowo podatny na wirusy.

Nie słyszałem, aby w kompilacjach dla Kodi były wirusy, ale ostrożność jest wskazana, szczególnie dla smartfonów i Windows. Wszystko może ulec zmianie i trzeba uważać co się instaluje z internetu, a najlepiej i najpewniej jest nie instalować z sieci na smartfona i Windows niczego co pochodzi z nieznanych źródeł tj. aplikacji, programów, plików, linków itp.

Dlatego instalacja jakichkolwiek kompilacji nie powinna wykroczyć poza Android TV oraz Firestick, ja w ramach testu zainstalowałem na Android TV, sprzęcie Canal+ i Xiaomi Mi Box S. Nie mam i nie będę miał na Android TV żadnych ważnych danych...

Na Windows i smartfonie nie instaluję, ponieważ żaden, nawet bardzo dobry antywirus nie działa w 100%.

Warto wziąć też pod uwagę fachowe porady znawców tematu Kodi, @Tomek:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tak jak ze wszystkim co pochodzi z internetu, nie wszystko jest niebezpieczne, ale trzeba zachować rozwagę. 

Pozdrawiam

Edycja 1.  Ta kompilacja (Build) jest wyjątkowo podana (kompilacje mnie nie interesują, dlatego żadnych nie używam), jednak ze względu na to, że niniejszą zawiera poszukiwaną przez użytkownika @Jmno skórkę Star Trek została opisana, ale dedykowana jest tylko na Android TV oraz Firestick, z oczywistych powodów, które wyjaśniłem powyżej.

Edycja 2.  Przez długi czas dla mnie najlepszą skórka dla Kodi był Titan MOD (i dalej uważam, że jest to zawsze godna uwagi skórka na Kodi), ale ostatnio doszło u mnie do zmiany lidera. Obecnie moim zdaniem po zmianach dokonanych przez @DenDy zdecydowanie najlepszą skórka dla Kodi jest Arctic Zephyr 2: Resurrection.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Star trek - przez Jmno - 23-04-2023, 05:24 PM
RE: Star trek - przez arkady1964 - 26-08-2023, 10:52 AM
RE: Star trek - przez arkady1964 - 26-08-2023, 05:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości