Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#61
Poszukaj info o teleelevidenie, za 3€ masz wszystkie polskie kanały, jak twój dostawca netu nie blokuje IPTV to po co przepłacać?
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Flo333 wysłałem na priv.
Szczerze? Ja tam się nie boje jakoś. Przeczytałem komentarze i zdecydowałam się kupić, a opinii też nie było mało pozytywnych od ludzi, którzy korzystają z tego jakiś czas.
Zresztą sam mogłem testować 24h i zrezygnować. A na takim alli chińczyk strasznie dba o swoją reputację, a jak produkt ma dobry to ma to wzięcie, tylko trzeba umieć szukać. Zapłaciłem 120 na pół roku i mam z głowy i wszystko do oglądania.
Aczkolwiek nikogo nie namawiam, każdy ma prawo do wyboru. Ja na pewno za kilka miesięcy podsumuje czy to działa dalej gładko jak teraz.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#63
Jak się nie ma, co się nie ma, to się lubi, co się ma  [Obrazek: k045.gif]

25 euro pół roku, w każdej chwili dowolna "żonglerka" wybranymi, potrzebnymi w danej chwili państwami z całego świata, na swojej liście, w pakiecie działające EPG...jak już pisałem wcześniej, jestem zadziwiony na plus, poziomem i jakością usługi, oby tak dalej [Obrazek: k040.gif]
 

[Obrazek: c560ae0f87e825f9.jpg]
Odpowiedz
#64
(26-03-2019, 07:53 PM)farben napisał(a): teleelevidenie 

Sprawdziłem...po prawie 24h, wreszcie finalnie doczekałem stosownej listy.
Najpierw rejestracja, po czym mail proszący o dane do przelewu paypal w walucie euro, po wieeelu godzinach oczekiwania wreszcie otrzymałem te dane.
Przelew wykonany zgodnie z instrukcją, wysłany mail informujący o tym fakcie, z prośbą o doładowanie konta, znów wieeele godzin upływa, zanim dostaję informację zwrotną o doładowaniu mojego konta.
Dobrze że korespondencja może odbywać się w języku angielskim, bo z rosyjskim cieniutko [Obrazek: k045.gif]
Czekania tyle, że idzie urodzić , wszystko odbywa się na piechotę, nie z automatu  [Obrazek: g070.gif]

farben napisał(a):za 3€ masz wszystkie polskie kanały

No właśnie nie, brakuje tak czasami potrzebnych kanałów TVP Regionalnych, typu TVP Warszawa ,TVP Kraków itd.
Wybiórcze kanały, trzeba czasami powtórnie uruchamiać, gdyż nie zawsze "załapują" odtwarzanie od pierwszego kliknięcia, jakość na każdym kanale SD, HBO w tej chwili film Książe Persji: Piaski Czasu w języku angielskim, osobiście mi to nie przeszkadza, ale komuś może tak [Obrazek: a015.gif]
BBC Earth też w języku angielskim...

Zdarzają się lekkie zacięcia i buforowanie, kanały sportowe premium działają wszystkie, EPG podchodzi bez problemu...

farben napisał(a):po co przepłacać?

Przepłacać to może za duże słowo, ale na przykład dwa euro więcej, daje sporą różnicę w jakości otrzymywanej usługi, żyjemy na szczęście w realiach gdzie chcieć to mieć, i nie ma się co szczypać o kilka euro [Obrazek: n035.gif]

Reasumując szału nie ma, parafrazując słowa piosenki Edyty Geppert...jaka cena, taki towar, nie dziwi nic  [Obrazek: s065.gif]
Odpowiedz
#65
Wracając do aliexpres, właśnie jestem po testach listy za £12.72 - 19.42 od SUNATV store i powiem że lipa. Kanały w ogóle nie posortowane, nie ma też wszystkich, filmowe często odtwarzają inną ścieżkę dźwiękową bez możliwości zmiany, tj. w innym języku ( trafiłem na francuski i angielski ).
Po kontakcie ze sprzedwcą uzyskałem odpowiedź:
Jeżeli chce pan więcej kanałów w lepszej jakości to zapraszamy do zakupu droższej subskrypcji, oczywiście udostępnimy test 24h.
Jeżeli ktoś tez testował subskrypcje z portali aukcyjnych to miło będzie dla potencjalnych nabywców wiedzieć, u kogo warto kupić i za ile.
Odpowiedz
#66
SUNATV też testowałem i oczywiście podzielam zdanie, że szajs, ale spróbuj tego co ja Ci podesłałem na priv. No i użyj MTV guide.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
działa wam strona listam3u?

Wysłane z mojego SM-N950 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#68
(28-03-2019, 07:00 PM)Edgar73 napisał(a): działa wam strona listam3u?

 listam3u.com - przecież dostajesz tam komunikat, że domena wygasła [Obrazek: k020.gif]
Odpowiedz
#69
Cool
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#70
(27-03-2019, 06:41 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(26-03-2019, 07:53 PM)farben napisał(a): teleelevidenie 

Sprawdziłem...po prawie 24h, wreszcie finalnie doczekałem stosownej listy.
Najpierw rejestracja, po czym mail proszący o dane do przelewu paypal w walucie euro, po wieeelu godzinach oczekiwania wreszcie otrzymałem te dane.
Przelew wykonany zgodnie z instrukcją, wysłany mail informujący o tym fakcie, z prośbą o doładowanie konta, znów wieeele godzin upływa, zanim dostaję informację zwrotną o doładowaniu mojego konta.
Dobrze że korespondencja może odbywać się w języku angielskim, bo z rosyjskim cieniutko [Obrazek: k045.gif]
Czekania tyle, że idzie urodzić , wszystko odbywa się na piechotę, nie z automatu  [Obrazek: g070.gif]
....
Reasumując szału nie ma, parafrazując słowa piosenki Edyty Geppert...jaka cena, taki towar, nie dziwi nic  [Obrazek: s065.gif]

1. Zgadza się nie ma automatu, z tego co wiem gość jest gdzieś na wyjeździe, wcześniej odpisywał szybciej.
2. Mi też brakuje Ezo TV, TV Wschód, Elbląg TV itp, kto by tam oglądał jakieś HBO...
3. Wszystkie kanały które powinny być w HD, są w 1080p a nie SD jak piszesz. PSP w SHD tak jak na satelicie.
4. Dobry player ma opcję zmiany ścieżki dźwiękowej i w ten oto magiczny sposób można otrzymać m.in polski język w HBO o ile player nie ustawił tego automatycznie. Taki "ficzer" dla tych którzy lubią oglądać z oryginalną ścieżka dźwiękową.
5. Nie wiem co tam u ciebie tnie, u mnie po zmianie dostawcy netu nie ma żadnych przycięć, które występowały na łączu od pomarańczowych.
6. 3e za msc, stała cena, bez żadnych promocji, bez potrzeby płacenia za pół roku z góry Smile Bez obawy że za miesiąc padnie i 20e poszło się walić Smile
7. Uważasz że serwis który otrzymujesz jest wart 10e płać tyle, mi wystarcza to co mam za 3. Każdy może sobie sprawdzić i wybrać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości