Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
#81
(01-04-2019, 12:27 PM)Jaca napisał(a): Nie wiem na jakich zasadach ona chodzi ale mozesz jeszcze sorawdzic w ustawieniach developerskich Wymuś rendering GPU i Włacz nakładki HW

Zmieniałem te opcje, resetowałem ust domyślne mecoola i bez zmian :-| Po wybraniu jakiegokolwiek programu czarna plama ze znaczkiem wieku w lewym rogu, player ze sklepu - najpierw reklamy a później czarna plama. Nie mam pomysłów...
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
(03-04-2019, 02:56 PM)steafnio2340 napisał(a):
(01-04-2019, 12:27 PM)Jaca napisał(a): Nie wiem na jakich zasadach ona chodzi ale mozesz jeszcze sorawdzic w ustawieniach developerskich Wymuś rendering GPU i Włacz nakładki HW

Zmieniałem te opcje, resetowałem ust domyślne mecoola i bez zmian :-| Po wybraniu jakiegokolwiek programu czarna plama ze znaczkiem wieku w lewym rogu, player ze sklepu - najpierw reklamy a później czarna plama. Nie mam pomysłów...

Może to wina, że mecoole zostały zbanowane przez Google?
A teraz TVN zaczął wykorzystywać Widevine.
Odpowiedz
#83
(04-04-2019, 12:33 PM)Spark napisał(a):
(03-04-2019, 02:56 PM)steafnio2340 napisał(a):
(01-04-2019, 12:27 PM)Jaca napisał(a): Nie wiem na jakich zasadach ona chodzi ale mozesz jeszcze sorawdzic w ustawieniach developerskich Wymuś rendering GPU i Włacz nakładki HW

Zmieniałem te opcje, resetowałem ust domyślne mecoola i bez zmian :-| Po wybraniu jakiegokolwiek programu czarna plama ze znaczkiem wieku w lewym rogu, player ze sklepu - najpierw reklamy a później czarna plama. Nie mam pomysłów...

Może to wina, że mecoole zostały zbanowane przez Google?
A teraz TVN zaczął wykorzystywać Widevine.
Player zaczął działać po usunięciu pliku liboemcrypt, ja to zrobiłem z pomocą gotowego modułu w Magisku.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#84
(01-04-2019, 11:51 AM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Player+(pasywna+biblioteki)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Co takiego te wersje aplikacji Player+ na Android TV posiadają oraz poprawiają?
Odpowiedz
#85
(17-05-2018, 05:38 AM)c0d34fun napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Android TV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Można prosić o reupa pliku na Android TV ???
Link nie działa...
Odpowiedz
#86
Jest ktos jeszcze na tym forum ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Ktoś tam jest sporadycznie

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#88
Ja niestety nie mam tej wersji na android tv nigdzie zapisanej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#89
(21-04-2019, 11:40 AM)szczepan77@o2.pl napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#90
Próbowałem wrzucać różne wersje Playera na Amazon Fire stick 4k. Żadna (z Android TV włącznie) nie startuje. Tzn. apka się instaluje ale przy próbie uruchomienia nic się nie dzieje. Ktoś wie co z tym zrobić? Dodam, że wersje appki z tego forum też nie dział ają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości