Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do obsługi kilku list m3u
#11
Pvr Simpme Kodi  / Android i Windows nie testowałem innych platform

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<addon
  id="pvr.iptvsimple2"
  version="3.5.7"
  name="PVR IPTV Simple Client 2"
  provider-name="nightik">
  <requires>
<import addon="kodi.binary.global.main" version="1.0.13"/>
<import addon="kodi.binary.instance.pvr" version="5.10.3"/></requires>
  <extension
    point="xbmc.pvrclient2"
    library_windows="pvr.iptvsimple.dll"/>
  <extension point="xbmc.addon.metadata">

w pliku addon.xml zmieniamy nazwy np. 

pvr.iptvsimple na pvr.iptvsimple2

PVR IPTV Simple Client na PVR IPTV Simple Client 2

pvr.iptvsimple.dll na pvr.iptvsimple2.dll (ocjonalnie nie ma potrzeby)

plik nazywamy [b]pvr.iptvsimple2 i pakujemy do zip / i zainstaluj gotowe / podaj liste do 2 pvr i to wszystko[/b]
[b]nie można robić wersji w windows na android i odwrotnie (ale to chyba wiadomo)[/b]

Podziękowali: Bhangu
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - można też tak (nietestowałem)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
Can be used with IPTV Simple Client for multiple Playlists / EPGs
Odpowiedz
#14
No... dlatego go dodałem...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
(20-05-2019, 07:03 PM)farben napisał(a): Jest też bardzo fajna apka Tivi Mate że sklepu, prosty telewizyjny interfejs i działa świetnie na Mi Box Smile

Dziś się ją przetestowałem i muszę przyznać że jest super. Perfect Player poszedł out. Dzięki za info. Pozdro
Odpowiedz
#16
W czym lepsza od Perfect Player? Obsługuje archiwum?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
W prostocie , i szybkości zmieniania streamów . Nie wiem czy obsługuje archiwum bo na tym mi nie zależy.
Jesli o mnie chodzi to jest lepszy od PP , warto przetestować biorąc pod uwagę że w GP jest darmowa wersja bez reklam.
Odpowiedz
#18
A to moja propozycja na androida TV I Tel Smile . Lekka szybka i przejrzysta w tej wersji : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#19
Przetestowałem i Ja, swoją nieskromną osobą...faktycznie minimalizm, dobrze rozumiana prostota rzuca się w oczy, szybkość działania bez zarzutu, EPG również, w wersji bezpłatnej nie pozwala dopisać kolejnego URL, kolejnej listy m3u, obsługuje tylko jedną listę m3u, wersja premium która dodaje dużo funkcji, w tym opcję multilist, kosztuje 22,99 złotych rocznie [Obrazek: k055.gif], powtórzę rocznie!

Ustawienia/opcje nie mają polskojęzycznej wersji, osobiście mi to w niczym nie przeszkadza, ale komuś już może...

Reasumując, jednocześnie puentując tytuł tego tematu "Program do obsługi kilku list m3u", w przypadku aplikacji TiviMate, nie zapłacisz corocznie, nie masz obsługi kilku list m3u [Obrazek: g075.gif]

Zdecydowanie Perfect Player rządzi  [Obrazek: a010.gif]

Patrzcie, i uczcie się, bo nie będę żył wiecznie, jak ma wyglądać modelowy wpis, modelowego usera [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#20
Korzystam od poniedziałku z Perfect Playera i jestem wręcz zachwycony działaniem aplikacji. Korzystałem już z różnych nakładek do Kodi mających m TV Guide, PVR Simple Player etc etc. Ale ostatecznie dla mojego Mi Box'a, Perfect Player jest chyba najbardziej wygodny. Szybki,zero ścinek i zawieszania się. Nie czytałem czym różni sie wersja free od płatnej ale 2,99€ to żadna cena wiec do "super płatnych" ten program nie należy Smile Polecam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości