Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
#81
Czy mogę dodać wasze epg do downloadera w kodi.
z lokalizacji hdd szybciej się wszystko ładuje
REKLAMA:



#82
Śmiało

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#83
@mjw THX

repo gdyby ktoś chciał mieć bezpośrednio dostęp z lokalizacji na boxie / pc  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

było by świetnie gdyby to szło bezpośrednio od was z serwera ja musze za każdym razem pobierać i pakować epg do pliku

lokalizacja pobierania kodi/data/KWP_EPG/pl.xml / pl.gz


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

#84
@Jaca  Ale z Ciebie dowcipas Smile

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A mam pytanie. Te pliki w katalogu KWP_EPG same się aktualizują codziennie? Chodzi mi o coś podobnego jak
auto aktualizacja z repo wtyczek. A jak tak to o której godz ?
Pozdrawiam.
#85
nie raz dziennie trzeba kliknąć i pobrac , trzeba zrobic skrót pod klawisz i wystarczy kliknąc i włala 5 sekund i gotowe, było by dobrzre gdyby to szło bezpośrednio z waszego serwera pisałem wyżej, tak zrobiłem dla testu
nie wiem czy znajde czas aktualizowac w sumie to moge to zrobić przez vnc nawet w telefonie, zastanawiam sie nad zrobieniem 3, 4 dniowego epg
pierwszy raz potrwa pewnie kilkanascie godzin ale update "i" co 12 lub 24 godziny bedzie trwał około 2 , 3 godzin co się opłaci za dłuższą metę
#86
Epg przebudowane na 3 dniowe. Jak będą słowa krytyki, że za długo się wczytuje, wrócimy do 2 dni.

Podziękowali: Jaca
REKLAMA:



#87
update zrobiony

aby automatycznie pobierało epg z dodatku który dodałem w skinie do pliku startup.xml nalezy dodac linijke

<onload>RunPlugin(plugin://script.kimskine2updater/?url=http://dl.dropboxusercontent.com/s/77yjgmq7dytocgd/KWP_EPG.zip&amp;mode=1&amp;name=EPG KodiwPigułce&amp;description=sss&quot;)</onload>



Lub manualnie w keymap.xml nalezy dodać 

np.

<F8>RunPlugin(plugin://script.kimskine2updater/?url=http://dl.dropboxusercontent.com/s/77yjgmq7dytocgd/KWP_EPG.zip&amp;mode=1&amp;name=EPG&amp;description=sss&quot;)</F8>



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#88
Skompresowane oba EPG zip :  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  ,  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aktualizowane codziennie o 11:00
Pozdrawiam.
#89
spoko ale potrzebny folder np. K.W.P_PL_EPG a wnim dopiero xml i gz wtedy wypakuje do folderu a nie osobno
tak dla higieny.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#90
Witam.
Ze względu na to że, z dostępem do plików epg bywa różnie postanowiłem napisać jakiś czas temu program dostępowy. Dodałem epg.ovh jako pierwszy na liście wyboru.
Po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła można dodawać i usuwać inne źródła klikając w logo. 
Można też dowiedzieć się który dostawca epg jest bardziej popularny.
Dostęp do programu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości