Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(20-10-2019, 09:36 AM)farben napisał(a): Tele nie zmienia tokena co kilka godzin.Token zmienia się za każdym razem po wywołaniu URL do listy. Jeżeli był wywołany na innym urządzeniu lub w innym programie to trzeba listę odświeżyć lub zrobić sobie listę w pliku m3u i używać jej na wszystkich programach lub urządzeniach. Wtedy token będzie ten sam nawet miesiąc.

Udało mi się zrobić to samo. Teraz skoro już mam taki plik i lista wczytuje się z niego to po kolejnym opłaceniu następnego miesiąca będę musiał na nowo tworzyć taki plik czy już zostawić to jak jest i będzie działać?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



No proszę, po wysłaniu teraz kasy przez paypal, tak szybko jeszcze nigdy nie miałem "doładowanych" środków na koncie, plus uprzejmy mail z stosowną informacją o tym fakcie, minutowe zagadnienie, pełna kultura [Obrazek: a020.gif]
Odpowiedz
Jak Ty to robisz? Napisałem po polsku angielsku po dwie prośby o wysłanie maila jak mam b wysłać pieniądze i jest cisza od 17
Odpowiedz
Weź wyślij PayPalem 3 ojro na maila który Ci podałem w tytule podając swój numer id. Zobaczysz na koncie balance zwiększony, kupisz pakiet i jeszcze może obejrzysz drugą połowę meczu.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Dobra mam w mordę ale gładko mi przeleciał
Mam 4 linki dwa Apple i dwa jeszcze jakieś to który ten właściwy.
Mam mi boxa

Dzięki jeszcze raz za cierpliwość

Apple hls, non Apple, MPEG-TS i Outdated HLS playlis to który wklejam?
Odpowiedz
No to weź ten drugi na początku sprawdź.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



MPEG-TS (M2TS) playlist tylko to mi wchodzi ale nie wyszukuje kanałów, reszta błędy
Odpowiedz
(22-10-2019, 09:37 PM)ten30 napisał(a): MPEG-TS (M2TS) playlist tylko to mi wchodzi ale nie wyszukuje kanałów, reszta błędy

Gdzie "wchodzi"? w co "wchodzi"?  [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
(22-10-2019, 09:42 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-10-2019, 09:37 PM)ten30 napisał(a): MPEG-TS (M2TS) playlist tylko to mi wchodzi ale nie wyszukuje kanałów, reszta błędy

Gdzie "wchodzi"? w co "wchodzi"?  [Obrazek: a015.gif]
Zainstalowałem tivimate i próbuje dodać playlistę klikam i wpisuje playlist URL 1, 2 i 4 error 3 adres nie wyszukuje programów
Odpowiedz
(22-10-2019, 09:52 PM)ten30 napisał(a): Zainstalowałem tivimate i próbuje dodać playlistę klikam i wpisuje playlist URL 1, 2 i 4 error 3 adres nie wyszukuje programów

[Obrazek: tivimate-iptv-setup-1.png]


W opcji "Playlist URL => Enter URL" wpisz dokładnie i bez żadnego błędu adres listy z pozycji Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:

Musi działać [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości