Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(24-10-2019, 07:31 PM)mjw napisał(a): U mnie od wczoraj działa kiepsko, przycina i się "powtarza". Do tej pory działało wyśmienicie.

Listę odśwież, serwer zmień, zapłać wreszcie rachunek za net [Obrazek: e020.gif] [Obrazek: k045.gif]

Działa super [Obrazek: k040.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



Może jeszcze antenę mam lepiej ustawić?  Cool
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Podobno zmniejszenie jasności w tv pomaga wtedy nie widać żeby coś cięło Wink
Odpowiedz
A ja włączam pauzę idę do lodówki, wracam z sokiem. Play i działa  live............ tv hehe Wink
Odpowiedz
Przewijanie też działa jakoś na chybił trafił w tivimate i smart iptv. Mimo kliknięcia "raz w prawo" zdarza się, że przewinie się o kilkanaście minut. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ze swoich doświadczeń powiem, że działa spoko dopóki nie ma jakiegoś meczu w TV (reprezentacji czy LM), bo wtedy jest tragedia i nie idzie oglądać
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy mogę przerobić listę z TeleEleVidenie na m3u w jakiejś aplikacji na MacOS ?
Odpowiedz
Każdym edytorem tekstowym możesz, ja używam Atom. Jednak pamiętaj, że przy każdym wywołaniu listy z ich serwera zmienia się token.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(25-10-2019, 12:50 PM)mjw napisał(a): Każdym edytorem tekstowym możesz, ja używam Atom. Jednak pamiętaj, że przy każdym wywołaniu listy z ich serwera zmienia się token.

Dzięki !!! 


A proszę jeszcze o podpowiedź, jak skopiować link np z notatnika na urządzeniu x96 pro i wkleić np w Kodi na tym samym urządzeniu. Mam klawiaturę, mam pilota air mouse i zwykłego pilota i nie mogę tego zrobić... Huh
Odpowiedz
Jak masz androida to polecam zainstalować na telefonie aplikację Yatse, którą można zdalnie sterować Kodi i będziesz mógł wkleić link do listy m3u.

Podziękowali: LooBuuz
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości