Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wp pilot
#31
To akurat błąd z Windowsa na Androidzie chodzi na bank a na Windows dzisiaj sam zepsułem jak idiota

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na LE sprawdziłem teraz faktycznie lipa, na Androidzie działa a na Windows działała jeszcze kilka godzin temu nim zacząłem klikać jak debil  Sad
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#33
Dzięki pobrałem zainstalowałem i póki co jest jak było, ale nic postaram się jeszcze to jakoś wyczyścić tak czy owak dzięki za pomoc bo naprawdę błądzę we mgle Tongue
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#34
Pojawiła się nowa wersja WP Pilot więc wymuś aktualizację repozytorium oraz wtyczki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#35
Przeprowadziłem aktualizację ale niestety błąd występuje nadal ewidentnie coś zepsułem podczas dodawania i usuwania dodatków Video bo nic innego nie robiłem wczoraj. Dzięki za pomoc jak coś wymyśle dam znak.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#36
Czesc. Dziala wam wtyczka? U mnie pojawia sie blad : sprawdz login i haslo w ustawieniach wtyczki. ( wprowadzam dobre oczywiscie ).
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(26-10-2019, 02:53 PM)dege napisał(a): Czesc. Dziala wam wtyczka? U mnie pojawia sie blad : sprawdz login i haslo w ustawieniach wtyczki. ( wprowadzam dobre oczywiscie ).

Potwierdzam, u mnie też taka usterka.
Odpowiedz
#38
(26-10-2019, 05:01 PM)Mario1967 napisał(a):
(26-10-2019, 02:53 PM)dege napisał(a): Czesc. Dziala wam wtyczka? U mnie pojawia sie blad : sprawdz login i haslo w ustawieniach wtyczki. ( wprowadzam dobre oczywiscie ).

Potwierdzam, u mnie też taka usterka.

Dokładnie ten sam problem.
Odpowiedz
#39
Nie dziala na chwile obecna

Podziękowali: ralph522
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#40
nadal nie działa...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości