Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w w wyborze TV Box
#31
Hey.

Szukam 2 boxa do tv.
Mam już Mi Box S + adapter USB/ LAN + AP bo nie mam możliwości puszczenia kabla. Bo jak wiemy Mi Box S ma problemy z WiFi. Chce uniknąć dodatkowych zakupów w postaci adaptera i AP.

Chciałbym kupić 2 urządzenie jednak z bezproblemowym WiFi. Nie jestem wymagający. Potrzebujemy je jedynie do YouTube, Ipli i może jeszcze WP pilot (choć WP nie jest konieczne). Nie będę używać więcej programów. 

Jedynymi parametrem są:
1-Tani
2-Dobre WiFi

Co polecacie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Odpowiedz
#33
(03-11-2019, 08:34 AM)r0siu napisał(a): Mam już Mi Box S + adapter USB/ LAN + AP bo nie mam możliwości puszczenia kabla. Bo jak wiemy Mi Box S ma problemy z WiFi. Chce uniknąć dodatkowych zakupów w postaci adaptera i AP.

Wi-Fi działa dobrze jeżeli urządzenia się "widzą".
U mnie Mi Box 4K działa bardzo dobrze ale ma w prostej linii do routera około 6 m i sygnał przechodzi tylko przez drewniany strop. Bezproblemowo odtwarza filmy mkv 4K (ponad 40 GB) z dysku w sieci.
Odpowiedz
#34
@kynleborg do 99% urządzeń z procesorami s905x, s912 dopasujesz dtb bo w tym siedzą zazwyczaj te same podzespoły.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#35
Odpowiedz
#36
@jerzyk17 u mnie też był router blisko przez jakiś czas, mimo to były problemy. Dopiero karta LAN na USB pomogła. Nie ma zakłóceń z innych sieci. Teraz już router przeniesiony i Mi Box też się łączy. Kilka dni jest ok a późnej cały jakiś dzień są problemy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Odpowiedz
#38
Co sądzicie o Mecool KM9 Pro? Myślę o 2Gb/16Gb 11.11 będzie za cenę 139,94zł a tylko do YT i Ipli potrzeby. Nic więcej nie będzie na nim robione. Polecicie?
Odpowiedz
#39
Używałem wersję z 4GB i działała przyjemnie.

Podziękowali: r0siu
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#40
(04-11-2019, 01:55 PM)r0siu napisał(a): @jerzyk17 u mnie też był router blisko przez jakiś czas, mimo to były problemy. Dopiero karta LAN na USB pomogła. Nie ma zakłóceń z innych sieci. Teraz już router przeniesiony i Mi Box też się łączy. Kilka dni jest ok a późnej cały jakiś dzień są problemy.

Aby nie było zakłóceń od innych sieci trzeba korzystać z sieci 5 GHz. Tam kanały się nie nakładają...
W konfiguracji Mi Box ma być wpisana tylko sieć 5 GHz tak aby nie przełączyło się na mocniejszą sieć 2,4 GHz.
Trzeba też zapewnić odpowiednią odległość aby mogło to chodzić w słabszej zasięgiem sieci 5 GHz.
Mój router obsługuje AC i Mi Box, który też ma obsługę AC działa bardzo dobrze.
Sprawdź jeszcze raz wszystko bo kupisz drugiego boxa i dalej będziesz miał problemy z siecią wifi...

Jak chcesz kupić tani i dobry to musisz kupić dwa boxy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości