Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#31
No dodaj nasz epg: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie mam jak sprawdzić ale mibox często miał problem z płynnym iptv
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Wielkie Dzięki ! jest piękne EPG. Jaki sprzęt w takim razie mozesz polecić z czystym sumieniem ?
Odpowiedz
#33
(13-01-2020, 10:03 AM)Koderz napisał(a): Jakosć obrazu straszna 25 FPS na twarzach widać jak by kwadraciki 

No to masz coś nieźle "skopane " [Obrazek: k045.gif]

Eksperymentalnie możesz sprawdzić inne dostępne na twoim koncie listy, reasumując TiviMate Premium + lista teleelevidenie + EPG od kodiwpigulce, na przyzwoitym sprzęcie sprawuje się idealnie  [Obrazek: r010.gif]

Może łącze WIFI nie wyrabia, za mała przepustowość/szybkość [Obrazek: a015.gif]


Koderz napisał(a): Jaki sprzęt w takim razie mozesz polecić z czystym sumieniem ?

Pytanie "bezprzedmiotowe", polecać można sporo sprzętu, ale najważniejszy przed wskazaniem, jest maksymalny próg kwoty do wydania, dla jasności twojej kwoty [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#34
(13-01-2020, 12:35 PM)Łonogrzmot napisał(a): No to masz coś nieźle "skopane " [Obrazek: k045.gif]

Eksperymentalnie możesz sprawdzić inne dostępne na twoim koncie listy, reasumując TiviMate Premium + lista teleelevidenie + EPG od kodiwpigulce, na przyzwoitym sprzęcie sprawuje się idealnie  [Obrazek: r010.gif]

Może łącze WIFI nie wyrabia, za mała przepustowość/szybkość [Obrazek: a015.gif]


Pytanie "bezprzedmiotowe", polecać można sporo sprzętu, ale najważniejszy przed wskazaniem, jest maksymalny próg kwoty do wydania, dla jasności twojej kwoty [Obrazek: e020.gif]

No własnie, skopane nie wiem co moge mieć bo ani w Mi Box nie ma jakoś specjalnie dużo opcji odnosnie obrazu ani w tivimate pomyślałem o wifi ale to były by problemy z buforowaniem/przycinaniem obrazu tutaj jest wszystko w porządku jest normalnie. Problem jest jak by z jakoscią obrazu na kanałach HD jest jakby puszczony przez jakis filtr "obraz przez tafle szkła" jak by rozmyty delikatnie na twarzach to widac dość wyraźnie ale ciekawostka na Canal+ 4K ultraHD obraz jest idealny pod względem jakosci oraz odtwarzania więc wifi bym wykluczył ale niech się ktoś mądrzejszy wypowie. Jeśli chodzi o budżet na sprzęt to powiedzmy 500zł
Odpowiedz
#35
(13-01-2020, 10:03 AM)Koderz napisał(a): 25 FPS 

To standard, w odniesieniu do FHD w teleelevidenie:

[Obrazek: 7165a5f691b9663e.jpg]

Koderz napisał(a):nie ma jakoś specjalnie dużo opcji odnosnie obrazu ani w tivimate

W TiviMate masz w opcjach Playback, ustawienia jak na poniższym screenie?

[Obrazek: 363a21e344122a4a.jpg]



Czasami w "prostocie siła"...zmień kabel HDMI, o korekcie/próbach/testach ustawień obrazu/przekazu w opcjach menu telewizora nawet nie wspominam, skoro rzekomo z BOX-em jest wszystko good [Obrazek: r025.gif]
Odpowiedz
#36
(13-01-2020, 02:22 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-01-2020, 10:03 AM)Koderz napisał(a): 25 FPS 

To standard, w odniesieniu do FHD w teleelevidenie:

[Obrazek: 7165a5f691b9663e.jpg]

Koderz napisał(a):nie ma jakoś specjalnie dużo opcji odnosnie obrazu ani w tivimate

W TiviMate masz w opcjach Playback, ustawienia jak na poniższym screenie?

[Obrazek: 363a21e344122a4a.jpg]



Czasami w "prostocie siła"...zmień kabel HDMI, o korekcie/próbach/testach ustawień obrazu/przekazu w opcjach menu telewizora nawet nie wspominam, skoro rzekomo z BOX-em jest wszystko good [Obrazek: r025.gif]

Payback jak na obrazku, kabel HDMI podmieniłem nadal to samo bawiłem sie też w ustawieniach telewizora każdą jedną opcje sprawdziłem bez zmian nie wiem co moze być nie tak
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(13-01-2020, 03:47 PM)Koderz napisał(a): nie wiem co moze być nie tak


Łonogrzmot napisał(a):Eksperymentalnie możesz sprawdzić inne dostępne na twoim koncie teleelevidenie listy
Odpowiedz
#38
Wygląda na to że problem został rozwiązany kroki które poczyniłem:

1. Aktualizacja Mi boxa do wersji Android 9.0 i tyle, obraz jest normalny czysciutki i teraz nie pisze 25 FPS a 50 FPS ale nadal nie chce mi sie wierzyć że aktualizacja rozwiązała problem poczekam do następnego dnia
Odpowiedz
#39
(13-01-2020, 05:22 PM)Koderz napisał(a): teraz nie pisze 25 FPS a 50 FPS

Przy jakich kanałach Ci tak pisze? [Obrazek: a030.gif]
Odpowiedz
#40
Aktualizacja mogła pomóc bo chyba w nowej wersji dodali auto frame rate.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości