Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(13-02-2020, 05:47 PM)LooBuuz napisał(a): takich zakłóceń 

Na jakim kanale/kanałach masz te problemy, sprawdzę u siebie, z kronikarskiego obowiązku  [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



telele ma zakłócenia jak prawie każdy dostawca teraz przez wzmożone wiatry. Oni wszyscy mają transmisję z satelity więc jak im rwie sygnał to iptv też rwie, wyluzować i poczekać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(13-02-2020, 05:52 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-02-2020, 05:47 PM)LooBuuz napisał(a): takich zakłóceń 

Na jakim kanale/kanałach masz te problemy, sprawdzę u siebie, z kronikarskiego obowiązku  [Obrazek: s025.gif]

Tak po prawdzie to prawie na każdym.

(13-02-2020, 06:37 PM)mjw napisał(a): telele ma zakłócenia jak prawie każdy dostawca teraz przez wzmożone wiatry. Oni wszyscy mają transmisję z satelity więc jak im rwie sygnał to iptv też rwie, wyluzować i poczekać.

Hmmm, faktycznie jak kiedyś miałem talerz i targał nim wiatr to efekt był podobny. No ale zakładam, że u innych też by się to pojawiało. No nic, będę obserwował.
Odpowiedz
(13-02-2020, 09:16 PM)LooBuuz napisał(a): Tak po prawdzie to prawie na każdym.

Tak, po jeszcze większej prawdzie, mam idealny obraz, na kilkunastu wykorzystywanych dzisiaj kanałach...z mojej strony to by było na tyle...z definicji zakładam, iż korzystasz z odpowiedniej wersji listy od teleelevidenie, reszta dociekań powodu "zakłóceń", otarła by się tylko o klasyczną zgadywankę  [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
(13-02-2020, 09:26 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-02-2020, 09:16 PM)LooBuuz napisał(a): Tak po prawdzie to prawie na każdym.

Tak, po jeszcze większej prawdzie, mam idealny obraz, na kilkunastu wykorzystywanych dzisiaj kanałach...z mojej strony to by było na tyle...z definicji zakładam, iż korzystasz z odpowiedniej wersji listy od teleelevidenie, reszta dociekań powodu "zakłóceń", otarła by się tylko o klasyczną zgadywankę  [Obrazek: a050.gif]

No u mnie do niedawna też wszystko śmigało na pełnej petardzie. 
Korzystam z listy Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist:
 Online autodetect:
Nie wiem czy nie zbiegło się to z aktualizacją Tivimate. Jak się nie poprawi to może odinstaluje i postawię od nowa.
Odpowiedz
(13-02-2020, 10:05 PM)LooBuuz napisał(a): Nie wiem czy nie zbiegło się to z aktualizacją Tivimate. 

Najnowsza, spolszczona wersja, tak jak poprzednia działa idealnie, obraz mucha nie siada...ustawienia odtwarzania w TiviMate masz podobnie?


[Obrazek: b081fe222c736cb2.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam dwa pytania odnośnie tivimate,
podrzuci ktoś spolszczoną wersję i drugie chyba ważniejsze czy da się i ewentualnie jak ustawić ten program aby było archiwum bo za pierona nie mogę tego znaleźć.
Oczywiście lista od teleele... A mój sprzęt to mibox
Odpowiedz
(14-02-2020, 12:48 PM)bigtoy napisał(a): tivimate, podrzuci ktoś  spolszczoną wersję

Sam sobie "podrzuć", robiąc aktualizację z poziomu sklepu Google Play [Obrazek: r010.gif]

TiviMate masz w wersji Premium? 
EPG od kodiwpigulce?
Odpowiedz
(14-02-2020, 01:11 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-02-2020, 12:48 PM)bigtoy napisał(a): tivimate, podrzuci ktoś  spolszczoną wersję

Sam sobie "podrzuć", robiąc aktualizację z poziomu sklepu Google Play [Obrazek: r010.gif]

TiviMate masz w wersji Premium? 
EPG od kodiwpigulce?
Nie mogę sobie zaktualizować bo mam zainstalowaną wersję premium v1.3.4 spoza sklepu a epg oczywiście od kodiwpigulce
W sumie na języku mi tak bardzo nie zależy bardziej na ogarnięciu tego archiwum
Odpowiedz
(14-02-2020, 01:34 PM)bigtoy napisał(a): zależy bardziej na ogarnięciu tego archiwum

Tu nie ma co ogarniać, archiwum przy kanałach oznaczonych symbolem "wskazówek zegara", działa bez najmniejszego problemu [Obrazek: k040.gif]

[Obrazek: 539764c10db8be83.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości