Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Od ponad roku używam na 2 urządzeniach z jednego IP. Czasem jednocześnie. Nie mam żadnych problemów. Ale listę mam zapisaną, nie pobieram każdorazowo z serwera.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(14-06-2020, 06:36 PM)mjw napisał(a): Jak wspomniałem wyzej, korzystanie na dwóch urzadzeniach jednoczesnie jest zakazane i można wylapac bana.

Gdzie jest to zakazane? Jeżeli byłoby zakazane to dlaczego w profilu są wymienione dwa urządzenia?
Odpowiedz
Zapytaj najlepiej u źródła tak jak ja to zrobiłem i wkleiłem kilka postów wyżej odpowiedź. Na jednym koncie mam 1 listę i widnieje jedno urządzenie, na drugim koncie mam 3 listy i widnieje jako 3 urządzenia. Ile list masz na swoim koncie?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ja jeszcze ani jednej, czekałem aż mi ukrainiec odpisze, przyszedł email godzinę temu. Ale w sumie to kolega @jon1022 ma rację, lepiej wpłacić przez BTC.
Odpowiedz
(15-06-2020, 05:55 PM)Arcziiiii napisał(a):  czekałem aż mi ukrainiec odpisze, przyszedł email godzinę temu. Ale w sumie to kolega @jon1022 ma rację, lepiej wpłacić przez BTC.
kazdy traktuje cie widać tak, jak ty traktujesz innych
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
Że co? XD

jak na niego to odpisał błyskawicznie
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak, tylko wrzucam informacyjnie, gdyby ktoś chciał przetestować [Obrazek: e025.gif]

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: QjOy3pk.jpg]
Odpowiedz
Od dłuższego czasu korzystam z TeleElevidenie na KII Pro z Coreelec i ciągle mi się ścina. Sprawdzałem już neta (od dwóch róznych dostawców, prędkość w momencie ścinania się to ok 20 Mbps i ping ~35), różne połączenia boxa do neta (WiFI i LAN), różne godziny, różnych klientów telewizji (PVR Simple, PVR Archive i teraz TVHeadend), obciążenie serwerów Teleele... (nie przekracza 50% w momencie czkawki) i dalej takie same objawy - czkawka i co chwilę pojawiające się kółeczko od buforowania. Czasami działa ok, czasami średnio (nie mówię o dniach kiedy leci jakiś mecz, bo wtedy obciążenie jest na pewno wyższe i przez to mogą być takie objawy). W tym samym czasie filmy odtwarzane np przez Netflixa, HBO GO czy Fanfilm na boxie chodzą płynnie. Co mogę jeszcze pokombinować, żeby to usprawnić?
Odpowiedz
(02-07-2020, 11:13 AM)hadii napisał(a): Co mogę jeszcze pokombinować

Oczywiście, różne wersje dostępnych list, które widzisz na swoim koncie teleelevidenie sprawdzałeś, problem na każdej występuje?
Odpowiedz
Lista non-apple devices (+ VLC & multilangual streaming/subtitles) - online autodetect. Tutaj na forum wszyscy zalecali wykorzystanie tej. Lista MPEG-TS (M2TS) nie wiem czy zawiera inne ścieżki audio, ale chyba nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości