Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
#51
(06-08-2020, 10:51 AM)ScatMan91 napisał(a): Wywal ten chiński rom i wgraj jakiegoś custom roma z forum freaktab.
A który to jest rom i jak go wgrać bo za bardzo nie wiem jak to zrobić. I co mi da taki room?
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Monitor pewnie nie obsługuje hdmi-cec albo w andku jest spartolona jego funkcja. Z pomocą jak zawsze coreelec przychodzi. W romy się nie baw, kodi które zainstalujesz ze sklepu jest oryginalne. Ikonka może być zaszyta w launcher. Ale jeśli instalowałeś z Play to jest ok. Podrzuć na wszelki wypadek logi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#53
(06-08-2020, 10:27 AM)zorro_9 napisał(a): Robiłem resetowanie 

Tak wyglądało mniej/więcej okno "zaproszenia" do resetowania?

[Obrazek: He2H2VY.jpg]


[Obrazek: LvwXnvN.jpg]


W ostatnim czasie nabyłem w drodze zakupu, dwie sztuki przedmiotowego urządzenia, z dwóch różnych źródeł, dla znajomego wodza jednej z grup etnicznych w Nigerii, cały proces uzdatniania do funkcji użytkowych przebiegł bez najmniejszego problemu...w dużym skrócie począwszy od resetowania, poprzez Kodi i pochodne, skończywszy na TiviMate...WIFI na obydwu pasmach częstotliwości, uwag brak, dla jasności w tym samym pomieszczeniu router z ultra szybkim łączem...reasumując BOX z definicji musi działać dobrze, skoro tak działa [Obrazek: k045.gif]

Dla potomnych => resetowanie/powrót do ustawień fabrycznych => po tej czynności wyłączamy urządzenie przyciskiem na pilocie => wyciągamy na kilkanaście sekund wtyczkę z gniazda elektrycznego => po ponownym uruchomieniu => aktywujemy połączenie sieciowe WIFI => w opcjach ustawień aktualizacja systemowa, jeżeli takowa będzie dostępna, a będzie => klasyczny restart urządzenia włącz/wyłącz => logowanie na konto Google => jedziemy z koksem typu Kodi, wtyczki, niezbędne aplikacje z Google Play, akceptujemy ich aktualizacje... 

Z mojej strony temat wyczerpany, idę na plażę, fajnie wieje znad oceanu [Obrazek: g045.gif]

@zorro_9 na chwilę obecną kieruj się tym co napisał @Tomek, czyli nie bierz do głowy [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
#54
jeszcze usb 3.0 podłączony do huba z usb 3.0 i między dwoma dyskami tylko 6MB/s transferu to tragedia
Odpowiedz
#55
(07-08-2020, 11:49 AM)zorro_9 napisał(a): jeszcze usb 3.0 podłączony do huba z usb 3.0 i między dwoma dyskami tylko 6MB/s transferu 

HUB pasywny "no name"?
Transfer/zapis jakiego pliku, na urządzenie/czy z urządzenia, jakim menadżerem plików?

Dla porównania parametry zapisu/odczytu na przykładzie pendrive 3.0, podpiętego bezpośrednio do właściwego portu USB 3.0 w BOX-ie?

zorro_9 napisał(a):między dwoma dyskami tylko 6MB/s transferu

W ogóle wiesz co ty piszesz, ile/jakie parametry mają wpływ na szybkość transferu odczytu/zapisu? [Obrazek: k045.gif]

Puentując, weź się ogarnij i uświadom sobie czemu ma służyć ten BOX-ik kupiony za "grosze", życzę co najmniej tylu uruchomień, co wyłączeń [Obrazek: a065.gif]
Odpowiedz
#56
czyli taniochy lepiej nie kupować tylko porządny sprzęt ale mi potrzebny do eleven sport itp.
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
(07-08-2020, 01:55 PM)zorro_9 napisał(a): czyli taniochy lepiej nie kupować tylko porządny sprzęt ale mi potrzebny do eleven sport itp.

Kupować, kupować, w czym problem?

Dobra lista m3u + TiviMate Premium + dobre łącze = wszystko działa/będzie działać jak złoto [Obrazek: a0511.gif]
Odpowiedz
#58
Ale wifi 3 ścian nie przebije żaden chiński wynalazek bo mi nie przebija to po co wsadzają tam wifi
Odpowiedz
#59
(07-08-2020, 01:55 PM)zorro_9 napisał(a): eleven sport itp.

[Obrazek: SCh9QM9.jpg]



zorro_9 napisał(a):to po co wsadzają tam wifi

[Obrazek: smiech-ruchomy-obrazek-0050.gif]















To by było na tyle, The End...

[Obrazek: YPOI3wO.jpg]
Odpowiedz
#60
I dlatego zawsze mówimy tani chińczyk i kabel
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości