Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot zdechlo
#51
Dzieki za cierpliwosc!
Moze bede sie mogl w przyszlosci zrewanzowac.
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Odpowiedz
#53


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#54
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[b]wpisałem ten adres    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  na windows kodi i wszystko chodzi a więc u ciebie też musi chodzić
Odpowiedz
#55
(13-11-2020, 09:34 PM)gucio napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[b]wpisałem ten adres    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  na windows kodi i wszystko chodzi a więc u ciebie też musi chodzić
Mam Firestick TV od amazona podłączony do TV oraz Kodi wersje 18.5
I zainstalowany plugin wideo pilot wp. 0.1.1
Dodałem również do menedżera plików adres ze starą wtyczką: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
 
Skopiowałem netviapisessid  według instrukcji z youtube oraz skopiowałem to do remote cookies w ustawieniach wtyczki.
Mimo to po uruchomieniu wp pilot pojawia się „błąd Wp pilot”
Pisałeś że uruchomiłeś również na Fire tv dlatego moje pytanie co robie źle ?
A może mam nie odpowiednie wersje pluginów lub kodi ?
Odpowiedz
#56
Do remote cookies dodajesz adres utworzonego pliku np w pastebin w innym wypadku uzupełniasz oba pola.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
@ddarek840
Już kiedyś też mialem problem na kodi z WP Pilot
to możesz to wypróbować zdeinstaluj Kodi i zainstaluj na nowo z kodi.tv najnowszą wersję i potem zainstaluj wtyczkę
WPPilot to powinno zadziałać
co ważne na WP Pilot Aktualizację wyłączyć

@ddarek840
wysłałem ci wiadomość na PW
Odpowiedz
#58
Problem rozwiązany żle zapisałem w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. plik raw i skopiowałem zły adres sieciowy przez to nie działało. Dziękuje za porady.

Kolejne pytanie czy u Was też jest taka niska rozdzielczosc przesyłu obrazu dla tvp 1 HD i tvp 2 HD u mnie jest rozdzielczosc h264, (640 x320) . ?
Odpowiedz
#59
U mnie tak samo, wszystkie kanały w rozdzielczości 640x320.
Odpowiedz
#60
Wtyczkę mam w wersji 0.1.3, jedyne co zrobiłam to w .kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py zamieniłam sessionid = params.get(‚sessionid’, ”) na sessionid = 1 i teraz kanały działają. Tylko w rozdzielczości 640x360. Może ma znaczenie, że wcześniej miałam wykupiony pakiet.

Podziękowali: depesz74, p3t3n3t

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości