Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CUSTOM] [ATV 9.0 & A9.0] Slimbox
#11
Z tego co pamiętam to jest OTA, ale nawet jak nie ma to update wystarczy ściągnąć zip i wrzucić do update. Nie trzeba kombinować kablem itp.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
No właśnie mam z tym problem - niby jest OTA, ale zawsze wywala u mnie błąd. Każdorazowo muszę z karty robić instalkę od nowa, mimo iż na filmikach powinno działać po prostu Update z poziomu Slimboxa.
Odpowiedz
#13
Witam, mam dokładnie to samo co w tym poście , po wgraniu tego romu box uruchamia się około 3-4min i jest tylko obraz z napisem slimbox, gdy wgram ori firmware ( dodam że podczas wgrywanie box też startuje dopiero po około 3-4min.)
także jest tylko logo x96max+ , może ktoś miał podobny problem ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Z tego co widzę na stronie to jest dostępna wersja softu 10.5 jak próbuję wyszukać aktualizacje to pokazuje mi że 10.4 jest aktualna. Mam ściągnąć obraz wersji 10.05 skopiować na kartę i przez recowery zrobić update?
Odpowiedz
#15
Nie musisz z recovery możesz z aplikacji update.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Gdzie to jest dokładne? Installing the patch?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
@mjw mógłbyś opisać dokładnie jak to zrobić?
Odpowiedz
#18
Witajcie Smile  Nowy dział nowe kłopoty. Ja z Slimbox miałem kłopot postawić dual na pamięci wewnętrznej obok Core.
Znaczy się postawiłem i było ok. Do czasu kiedy chciałem wrócić na antka Slimbox i po restartach budził mi się CE.
Nie miałem weny by szukać błędu i tak na razie zostało lecę cały czas na CE Wink
Ps. android tv
Odpowiedz
#19
Z tego co właśnie widzę, to już nie udostępnia pliku update w zip tylko img więc chyba faktycznie trzeba za każdym razem instalować od nowa...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
A czy przypadkiem aby zrobić aktualizację nie wystarczy aby odznaczyć w USB Burning Tool opcje "Erase Flash"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości