Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
(03-02-2021, 05:25 PM)mjw napisał(a): Miałem to przez 2 dni i nawet nie będę się wdawał w szczegóły. Big Grin

Ja też absolutnie nie biorę do głowy, pewnie napiszę "kilka zdań" od strony użytkowej, jak cudownie dotrze do moich rąk, ale to zagadnienie póki co mocno loteryjne, gdzieś tam "krąży " [Obrazek: o101.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



Hmmm a jakby tak poniższy wynalazek, wrzucić na "warsztat"...nigdzie w opisach/specyfikacji nie pojawia się magiczne słowo Netflix, czyżby firma została totalnie "zbanowana" przez ten serwis, raczej sprawdzę, realnie dostawa około maja [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: TgaNKyv.jpg]
Odpowiedz
Mecool ma tylko certyfikacje Google, Netflix na tym nie trybi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(03-02-2021, 09:37 PM)mjw napisał(a): Netflix na tym nie trybi.

Jakaś "archiwalna" aplikacja Netflixa musi zadziałać, jak na wszystkim, oczywiście o wtyczce w Kodi nie wspominam, o relatywnie niskiej rozdzielczości również, ale to melodia miesięcy taki mini "sprawdzian" [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
Do mnie ten bardzo przemawia By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. gdyby miał certyfikacje Netflixa już by płynął do Polski. Ale to oczywiście inny przedział cenowy.
Odpowiedz
(04-02-2021, 08:33 AM)ghost12 napisał(a): gdyby miał certyfikacje Netflixa już by płynął do Polski. 

Masz rację, bez tej certyfikacji za duża "ułomność", nie za te pieniądze [Obrazek: d015.gif]


[Obrazek: lPPeeL1.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



Czekał ja czekał ponad dwa miesiące, i doczekał [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: 1a8844749909ac76.jpg]

48h non stop na zasilaniu, celem weryfikacji opinii o nadmiernym nagrzewaniu, katowany na przemian materiałami z Netflix/HBO/Prime Video/Kodi/Youtube/TV...no cóż jest wyczuwalnie ciepły, ale niczym negatywnym to nie skutkuje, z drugiej strony normalny użytkownik, nie uskutecznia takich kilkudobowych maratonów [Obrazek: k045.gif]

Po uruchomieniu dostajemy pełnokrwistego, co ważne Androida TV 9, czyli to co prawie wszyscy znamy i lubimy, bez żadnych zbędnych wynalazków typu "Kodi made in China ", lub innego zakamuflowanego softwerowego dziadostwa, aktualizacja systemowa lekko, łatwo i przyjemnie, kolory żywe/soczyste...

[Obrazek: a9203887c34cae89.jpg]

Wersja Global, oczywiście menu w języku polskim...

[Obrazek: 5520e69561244bc3.jpg]

Rozdzielczość/obraz zgodnie ze specyfikacją...

[Obrazek: d41c534807e03fae.jpg]

Po zainstalowaniu niezbędnych/zbędnych aplikacji, zostaje jeszcze sporo pamięci wewnętrznej...

[Obrazek: ae6cd322556f3d20.jpg]

Łączność bezprzewodowa 5GHz, Stick kilka pomieszczeń w oddaleniu od routera, luźno zwisający na "przedłużaczu" HDMI, wrzucony za mebel...szału nie ma, ale da się wytrzymać [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: 587609f46ae7a287.jpg]

Wszystkie aplikacje typu Ipla lub inne Player-y, bez najmniejszych uwag...

[Obrazek: 9198cf7e1431ea02.jpg]

Poniżej wiadome zagadnienie, w wiadomej aplikacji [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: 7897d7dd8905fe8f.jpg]


Reasumując, po wielu, wielu godzinach sam na sam, abstrahując od braku UHD...dla realizacji podstawowej dedykowanej funkcjonalności, zwanej potocznie "oglądaniem", idealne rozwiązanie dla standardowego użytkownika...pełna certyfikacja wszystkich dostępnych usług/serwisów rządzi, żaden tani/mniej tani BOX bez certyfikacji się nie umywa.

W komplecie, wszystko ale to wszystko działa bez najmniejszych problemów, cała gama serwisów VOD/TV, żadnych lagów lub zbędnego buforowania, Kodi i składowe miód, Chromecast orgazm, przesyłamy kiedy chcemy/co chcemy na ekran TV, zero komplikacji, kombinowania z wtyczkami, wiecznego szukania kwadratowych jaj, aby coś wreszcie zadziałało, a finalnie i tak działa jak chce, o czym tu codziennie czytacie [Obrazek: k045.gif]

Mi Stick każdy archeo odbiornik telewizyjny zamieni w pełnoprawny Smart/Android TV...wszystko co potrzebne znajdziemy w Google Play, jak nie znajdziemy, to wiadomo zapodajemy aplikację Downloader + plugin Browser i hulaj dusza [Obrazek: k045.gif]

Nie popadam w euforyczną ekstazę, absolutnie nie jest to sprzęcik z mojej bajki, nie ta liga, nie będzie używany, ale za tą cenę naprawdę nie ma się do czego doj...

O właśnie kasa, w domyśle opieram się na dobrej promocji +/- 120 złotych u Chińczyków, lub na Allegro...bo podyktowana cena przez Xiaomi w sklepie Mi Home, to...

[Obrazek: fd44b0c2759ba835.jpg]

...to istne szaleństwo [Obrazek: k045.gif]

Z malutkich minusików na siłę...brak dołączonych w zestawie baterii do pilota, i jak dla mnie zbyt jaskrawo świecąca dioda sygnalizująca zasilanie [Obrazek: k045.gif]

Puentując definitywnie na koniec, powyższy wpis nie zawiera lokowania produktu [Obrazek: r041.gif]
Odpowiedz
Nowe zabawki testowo/testowe w drodze, między innymi...

[Obrazek: GHnijF9l.jpg]

...żeby nie było, iż to totalny off-topic, z całą pewnością będę drążył, czy jest realna możliwość, tak sparować ten gadżet z Mi TV Stickiem, bluetooth/jakaś aplikacja, aby była chociaż podstawowa funkcjonalność z poziomu nadgarstka, minimum typu włącz/wyłącz za pośrednictwem smartwatcha [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
Trzeba się naczekać na dostawę, chyba pół Europy kupuje elektronikę u Chińczyków przed lipcowym VAT-em [Obrazek: e020.gif]


[Obrazek: lHQVdwAl.jpg]

Podstawa podstaw, sieć bezprzewodowa 5GHz, przez dwie ściany, ten sam poziom w budynku, jak widać na spokojnie...

[Obrazek: 6AzktNbl.jpg]

Na wszelki, rozdzielczość ustawiona "na sztywno"...

[Obrazek: 7sHtMB4l.jpg]

Android TV 10 w najczystszej postaci...

[Obrazek: 5f1bb2cceaf4544b.jpg]

[Obrazek: kzQWQHel.jpg]

Wszystko co zainstalujemy, działa idealnie, szybko i przyjemnie, pamięć wewnętrzna 16GB, na aplikacje/własne pliki pozostaje nam +/- 10GB...

Poniżej wiadome zagadnienie, całość bez najmniejszych uwag, w tym podstawowa wtyczka FanFilm...

[Obrazek: nfBUgH9l.jpg]

YouTube, nic dodać/nic ująć, w uzupełnieniu kronikarskim z definicji Chromecast perfecto...

[Obrazek: rPu9aSal.jpg]

Tutaj nie trzeba nic pisać [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: WQMQZNBl.jpg]

[Obrazek: V44na7xl.jpg]



[Obrazek: y3LcFq1l.jpg]

Plusy: za ~140 złotych same plusy! [Obrazek: s045.gif]

Minusy: ZERO NETFLIX-a, z wiadomych powodów, nie działa nawet streaming via aplikacja smartfon => odbiornik TV

Czy wtyczka w Kodi 19 poradzi sobie z Widevine L3, sprawdzał nie będę, nie jestem zainteresowany, wychodzę z jedynego słusznego założenia, iż korzystanie z wtyczki/aplikacji Netflix na niecertyfikowanych urządzeniach, to tylko nie warta uwagi "proteza" kalecząca wzrok [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
Nawet na L3 netflix pomyka w HD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości