Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 19 na SAMARTBOX
#1
Witam mam pytanie w sprawie instalacji kodi 19 na smartbox zoomtak android 6.0 po zainstalowaniu kodi 19  sie nie uruchamia ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sprawdż starszą wersję.
Odpowiedz
#3
(16-04-2021, 12:47 PM)INTseed napisał(a): Sprawdż starszą wersję. To akurat działa na 18 kodi ale mnie chodzi o 19 

(16-04-2021, 12:47 PM)INTseed napisał(a): Sprawdż starszą wersję.
To akurat działa na 18 kodi ale mnie chodzi o 19 
Odpowiedz
#4
(16-04-2021, 11:33 AM)irys napisał(a): Witam mam pytanie w sprawie instalacji kodi 19 na smartbox zoomtak android 6.0 po zainstalowaniu kodi 19  sie nie uruchamia ?


Bliżej nieokreślony problem, coś się "gryzie" pomiędzy komponentami użytymi w TV box-ie,  np. typem procesora, a Kodi 19.0  Precyzujac nie chodzi o dodatki/wtyczki, apka po udanej instalacjin niestety nie działa, w niektórych urządzeniach z Android 5.0+ (są to sporadtczne przypadki, ale się zdarzają).

Teoretycznie Kodi w wersji 19.0 powinny działać od Androida w wersji 5.0, podobnie jak Kodi 17 i Kodi 18, ale znam z autopsji przypadek sprzętu który spełnia ten warunek tj. jest Android 5.0, sprzęt ma wbudowany procesor czterordzeniowy 1,2 GHz oraz posiada pamięć operacyjna 1,5 GB RAM. 

Opiszę znany mi przypadek. Zainsalowanie Kodi 19.0 od oficjalnego dystrybutora nastąpiło bez żadnych problemów, potem całkowite zdziwienie, Kodi 19.0 nie dziala, cokolwiek spróbuje się zrobić na Kodi 19 skutkuje zawieszeniem aplikacji lub urzadzenia. Oczywiście główną winę ponosi sprzęt, sprawdzone, nie tylko u mnie na tym sprzecie występuje problem z Kodi 19, natomiast Kodi 18.9 śmiga bez problemów...

Irys, jak masz sytuację, że możesz zainstalować Kodi 19.0 na swoim TV boxie, a dalej przy próbie użytkowania Kodi 19.0 następuje mulenie się apki, zawiechy TV - boxa, to ewidentnie wina sprzętu. Być może w wyższych wersjach Kodi uwzględnią ten problem i Kodi 19 jednak będzie działać na Twoim sprzęcie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
(16-04-2021, 05:02 PM)arkady1964 napisał(a):
(16-04-2021, 11:33 AM)irys napisał(a): Witam mam pytanie w sprawie instalacji kodi 19 na smartbox zoomtak android 6.0 po zainstalowaniu kodi 19  sie nie uruchamia ?


Bliżej nieokreślony problem, coś się "gryzie" pomiędzy komponentami użytymi w TV box-ie,  np. typem procesora, a Kodi 19.0  Precyzujac nie chodzi o dodatki/wtyczki, apka po udanej instalacjin niestety nie działa, w niektórych urządzeniach z Android 5.0+ (są to sporadtczne przypadki, ale się zdarzają).

Teoretycznie Kodi w wersji 19.0 powinny działać od Androida w wersji 5.0, podobnie jak Kodi 17 i Kodi 18, ale znam z autopsji przypadek sprzętu który spełnia ten warunek tj. jest Android 5.0, sprzęt ma wbudowany procesor czterordzeniowy 1,2 GHz oraz posiada pamięć operacyjna 1,5 GB RAM. 

Opiszę znany mi przypadek. Zainsalowanie Kodi 19.0 od oficjalnego dystrybutora nastąpiło bez żadnych problemów, potem całkowite zdziwienie, Kodi 19.0 nie dziala, cokolwiek spróbuje się zrobić na Kodi 19 skutkuje zawieszeniem aplikacji lub urzadzenia. Oczywiście główną winę ponosi sprzęt, sprawdzone, nie tylko u mnie na tym sprzecie występuje problem z Kodi 19, natomiast Kodi 18.9 śmiga bez problemów...

Irys, jak masz sytuację, że możesz zainstalować Kodi 19.0 na swoim TV boxie, a dalej przy próbie użytkowania Kodi 19.0 następuje mulenie się apki, zawiechy TV - boxa, to ewidentnie wina sprzętu. Być może w wyższych wersjach Kodi uwzględnią ten problem i Kodi 19 jednak będzie działać na Twoim sprzęcie.

Pozdrawiam Mnie w ogóle nie chcę się załączyć kodi 19 za to 18 kodi chodzi bez zarzutu 
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
(16-04-2021, 07:28 PM)irys napisał(a): Z google play

Aktualizacja do Kodi 19, czy była czysta instalacja?
Odpowiedz
#9
(16-04-2021, 07:28 PM)irys napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Z google play


Przy problemach z instalacja Kodi 19.0 możne zrobić tak, aby sprawa się wyjaśniła co jest "grane"...

Wykonaj DEINSTALACJĘ I INSTALACJĘ KODI w następującej kolejności:

Odinstaluj wszystkie Kodi jakie masz na urządzeniu!  Aby mieć do dyspozycji Kodi na urządzeniu w Twoim przypadku TV box-ie (smartbox zoomtak) i móc instalować Kodi 19.0 bez żadnych aktualizacji zainstaluj Fork Kodi 18.9-Kowpi, plik APK:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Następnie instalacja już na "czysto" Kodi 19 wersja 32 BIT-owa na Androida:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Lub ewentualnie na "czysto" instalacją ze Sklepu Play.

Teraz, w tej sytuacji Kodi 18.9 masz na Forku-u Kowpi i możesz je używać do woli. Smile

Wracamy do Kodi 19.0, który teraz mogłeś zainstalować niezależnie od Fork Kodi 18.9 Kowpi. Co się dzieje? Czy po zainstalowaniu oraz włączeniu Kodi 19 się wyświetliło, ale muli niemiłosiernie, potem wystarczy tylko kilka kliknęć w menu Kodi i apka lub sprzęt zawieszone Sad , jak tak to wina sprzętu. Znam już taki przypadek z autopsji.

Jedna sprawa, opisz choć trochę szerzej co się dzieje z Kodi 19 na Twoim urzadzeniu z Androidem, gdyż napisałeś lakonicznie i niewiele z tego można wywnioskować...

Edit.  Zapomniałem napisać, ale jest jeszcze możliwa ostateczna instalacja na "czysto", po całkowitym resecie Androida na urzadzeniu tj. po przywróceniu urządzenia do tzw. USTAWIEŃ FABRYCZNYCH, czyści to system bardzo skutecznie tj. całkowicie. Gdybyś to zrobił to i tak warto zainstalować najpierw  Kodi 18.9 w postaci Fork Kowpi, ponieważ masz wtedy dostęp do datatków/wtyczek Kodi 18.9, a dopiero następnie próbować instalacji Kodi 19.  Napisz też szerzej czy Kodi 19.0 zainstalowało sie i konkretnie co sie dzieje po instalacji Kodi 19??

Pozdrawiam

Podziękowali: mjw
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości