Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Odpowiedz
REKLAMA:



Panowie ten plusx to u wszystkich dziala jak shit? Wkupilem tivimate premium a plusx co chwile buforuje...
Odpowiedz
działa bez problemu u mnie
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam, mam pytanie dotyczące przedodnika. Od jakiś 3 tygodni korzystam z listy od new.plusx.tv, niestety po jakimś tygodniu użytkowania przewodnik zniknął - miałem ustawiony ten co dostałem razem z listą. Próbowałem wpisywać na nowo linka i czyścić pamięć ale po ponownym załadowaniu żadnych efektów. Tv działa ale jest dyskomfort nie widząc co tam grają aktualnie Big Grin. Ta usługa jest jakoś ograniczona czasowo? Podpowie ktoś jak to ogarnąć? Z góry dziękuję! Smile

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Odpowiedz
Dzięki! Śmiga aż miło Smile
Tak na marginesie kojarzycie jaki może być minimalny transfer do tego żeby tv od news.plusx.tv śmigało bez ścinania i buforowania. na chwilę obecną jestem zdany na neta mobilnego na modemie ZTE MF 286. Na szczęście mieszkam blisko BTS i po agregacji pasma lecę na LTE ale czasem transfer nieco spada i muszę router przestawiać... Ktoś miał podobną sytuację? Jakaś sprawdzona antena godna polecenia żeby połączenie było stabilniejsze?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



10Mbps-15Mbps stałego łącza wystarczy
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Potwierdzam Orange ADSL+ 20 MB niby Wink  daje radę. Z LTE jest różnie bo limity bo obciążenie BTS itd... same problemy zwłaszcza wieczorami. Antena lepsza nie pomoże. BTS nie kondon nie rozciągniesz ma swoje limity łącza. Czym więcej użytkowników tym mniej przydziału dla Ciebie.
Odpowiedz
(16-04-2021, 07:42 PM)mjw napisał(a): działa bez problemu u mnie
Co to znaczy? U mnie w xiagu dnia jest ok, ale wieczorem buforuje xo kilkadziesiat sekund. Lacze stabilne. Wp pilot smigaz az milo a to g.... co chwile buforuje.
Odpowiedz
Znaczy to, że nie zauważyłem problemów ze stabilnością usługi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości