Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Mi się udało zarejestrować na Teleelevidenie. Działa całkiem stabilnie no może poza kanałami zagranicznymi 4k. Np Eurosport 4k i Discovery Ultra 4k ma co jakiś czas sekundowe przeskok obrazu ale bez tragedii. Wow! 4K w ogóle nie działa u mnie. HERITAGE_4K Strasznie klatkuje. Widać jakiś problem z synchronizacją jest. MOOZ 4K też łapie przycinki.

Mam pytanie do znawców. Czy da się w jakiś sposób wydobyć link w którym główna ścieżka dźwiękowa jest w języku angielskim? Denerwuje mnie za każdym razem zmienianie dźwięku z Rosyjskiego na Angielski.
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Nie macie problemów z tivimate? Strasznie przerywa, pojawia się czarny ekran na sekundę, po kablu i po wifi tak samo

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(19-10-2021, 07:15 PM)ten30 napisał(a): Nie macie problemów z tivimate?

Tradycyjnie nie...gdzieś tam/ktoś na Cinemax "Głębia strachu", za pośrednictwem tej aplikacji, nie zgłasza żadnych negatywnych uwag.
Odpowiedz
(19-10-2021, 07:22 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(19-10-2021, 07:15 PM)ten30 napisał(a): Nie macie problemów z tivimate?

Tradycyjnie nie...gdzieś tam/ktoś na Cinemax "Głębia strachu", za pośrednictwem tej aplikacji, nie zgłasza żadnych negatywnych uwag.
Polsat Sport premium strasznie się tnie

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(19-10-2021, 07:29 PM)ten30 napisał(a): Nie macie problemów z tivimate?
Polsat Sport premium strasznie się tnie

Poprosiłem grzecznościowo o zmianę kanału...mecz Atletico Madryt - Liverpool 1:2 sam miód obraz/dźwięk, wskazana przez Ciebie aplikacja sprawuje się idealnie!
Odpowiedz
REKLAMA:



(19-10-2021, 07:35 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(19-10-2021, 07:29 PM)ten30 napisał(a): Nie macie problemów z tivimate?
Polsat Sport premium strasznie się tnie

Poprosiłem grzecznościowo o zmianę kanału...mecz Atletico Madryt - Liverpool 1:2 sam miód obraz/dźwięk, wskazana przez Ciebie aplikacja sprawuje się idealnie!
Pps 1, nie przycina się, faktycznie

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(19-10-2021, 07:15 PM)ten30 napisał(a): Nie macie problemów z tivimate? Strasznie przerywa, pojawia się czarny ekran na sekundę, po kablu i po wifi tak samo

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
U mnie też przycina, ale przeważnie są to kanału typu hgtv, TVN.
Aplikacja Tivimate, lista od tele...

Myślę że już tak od 4-5 dni się przycina


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(20-10-2021, 02:58 PM)tediszyszon napisał(a): U mnie też przycina, ale przeważnie są to kanału typu hgtv, TVN.
Aplikacja Tivimate, lista od tele...

Myślę że już tak od 4-5 dni się przycina

Kanały niszowe, nawet nie ma jak sprawdzić, testowo po pół minuty jakieś "Zgłoś remont" jak złoto, dłużej się nie da wytrzymać, masakra [Obrazek: k045.gif]

Z drugiej strony na Mi BOX nie dziwi nic...
Odpowiedz
(20-10-2021, 03:08 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(20-10-2021, 02:58 PM)tediszyszon napisał(a): U mnie też przycina, ale przeważnie są to kanału typu hgtv, TVN.
Aplikacja Tivimate, lista od tele...

Myślę że już tak od 4-5 dni się przycina

Kanały niszowe, nawet nie ma jak sprawdzić, testowo po pół minuty jakieś "Zgłoś remont" jak złoto, dłużej się nie da wytrzymać, masakra [Obrazek: k045.gif]

Z drugiej strony na Mi BOX nie dziwi nic...
Właśnie żona ogląda tego typu programy na tym kanale
Ale teraz ciekawostka, oglądając ten kanał na żywo przycinało cały czas, ale w momencie cofnięcia transmisji o kilka sekund i problem znika.
Internet po kablu, światłowód 500mb.

Myślisz że może to być problem sprzętu? Fakt mam stary model mi boxa, myślałem ostanio żeby kupić ten z canal+ na promocji ponieważ potrzebuje jeden box do pracy i mógłbym do domu wstawić nowy jakiś, a tego z Xiaomi dać do pracy. Co polecasz?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości