Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
#91
(05-01-2022, 12:19 PM)tomahawk5000 napisał(a): Ciekawe skąd różnica (tak drastyczna) w jakości vs Teleevidente?
Nie mówię że jest dramat, ale jest różnica na korzyść teleevidenie.

Ale gorsza sprawa, jako że Tivimate pozwala na oglądania kilku kanałów na raz to sprawdziłem coś, mianowicie na tej liście obraz względem teleevidenie jest opóźniony o 1.30min!! Co przy np sporcie jest nie dopuszczalne. Testowałem właśnie na kanałach sportowych (mecz piłki nożnej, łatwo wyłapać różnice w czasie) oraz filmowych.

Edit. Na kanale informacyjnym (na nich są zegarki) różnica jest mniejsza, np TVN24 opóźnienie wynosi około 10sek.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Muszę napisać mały updated do listu od By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Skoczył mi się rano dostęp do 24h testowych, postanowiłem napisać mu co o tym myślę, czyli że obraz gorszy (jakość kanałów tv) od Teleevidenie ale baza filmów i seriali na plus. Dostałem od nich odp, że dziękuję za spostrzeżenia, że przekaże gdzie trzeba, że dziękuję za opinię itp bla bla bla. Ale też napisał czy chce sprawdzić na innym serwerze na którym będą niby działać lepiej polskie kanały (jakość), na co ja odp że jasne! Po krótkiej chwili (kontakt z nimi to czyta przyjemność) dostałem dane do nowej listy testowej. I jak odczucia na nowej liście, obraz na kanałach typu filmowe, informacje i jakieś taka luźne typu HGTV, TVN, Polsat itp faktycznie lepsza jakość niż u teleevidenie!! Serio!! Ale niestety, kanały sportowe to porażka, obraz fatalny plus opóźnienie tym razem 1min względem teleevidenie...tak więc dla mnie odpada..oczywiście jutro znów mu napisze co myślę i zobaczmy

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: mopik, MarBlo
Odpowiedz
#93
Siemanko wszystkim. Z Bisko brak kontaktu, a zielonego pojęcia nie mam jak dostać konto na telee. Ktoś pomoże?
Odpowiedz
#94
(06-01-2022, 07:02 PM)kater napisał(a): a zielonego pojęcia nie mam jak dostać konto na telee.

Następny nawiedzony, a pół dnia była otwarta rejestracja na teleelevidenie [Obrazek: g070.gif]
Odpowiedz
#95
(06-01-2022, 07:02 PM)kater napisał(a): Z Bisko brak kontaktu
Jakim kanałem próbowałeś się kontaktować? Na Telegramie jak pisałem po północy odpisał z rana po 9, jak później pisałem popołudniu odpowiedział natychmiast.
Odpowiedz
#96
(06-01-2022, 11:55 PM)mopik napisał(a):
(06-01-2022, 07:02 PM)kater napisał(a): Z Bisko brak kontaktu
Jakim kanałem próbowałeś się kontaktować? Na Telegramie jak pisałem po północy odpisał z rana po 9, jak później pisałem popołudniu odpowiedział natychmiast.
Ja z nim piszę na Whatsapp i odpisuje bardzo szybko.
Wczoraj wieczorem napisałem mu podsumowanie drugiego dnia testowania (inny serwer niby) w którym opisałem to co wyżej, czyli że obraz lepszy na większości kanałów względem teleevidenie, lecz kanału sportowe to jakaś masakra, jakość kiepska oraz opóźnienie 1 min względem teleevidenie. To momentalnie mi odpisał coś takiego:

,,Thank you for your honest feedback, my friend! if you could give us the name channels that are faulty so we can forward the request to our engineer team! we are constantly working to improve our services, and your feedback will help us improve for sure specialy for our poland customers !,,

Teraz tylko pytanie czy to tylko zwykły bełkot czy faktycznie chcą być porządną firmą i będą coś z tym robić.

Ale tak jak pisałem już w moim przypadku kontakt wzorowy

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: MarBlo
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
(06-01-2022, 07:30 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(06-01-2022, 07:02 PM)kater napisał(a): a zielonego pojęcia nie mam jak dostać konto na telee.

Następny nawiedzony, a pół dnia była otwarta rejestracja na teleelevidenie [Obrazek: g070.gif]
Spoko. Zaczynam dopiero przygodę z iptv i jestem nowy w tym świecie. Zawsze działałem na sharingu.
Odpowiedz
#98
Cześć. A polecicie jakieś najtańsze iptv? Dosłownie chodzi mi tylko o te 4 programy: TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Pozostałe mam z apki UPC a te wspomniane programy poza modemem nie da się odbierać przez ograniczenia.
Odpowiedz
#99
W WP pilot masz te kanały za darmo
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(09-01-2022, 11:49 AM)mjw napisał(a): W WP pilot masz te kanały za darmo
Tak i obecnie z tego korzystam ale jakość jest tragiczna. A z kolei cena za minimalną liczbę programów w jakiejś sensowniej jakości wychodzi nieatrakcyjnie. Stąd pytanie o najtańsze iptv Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości