Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
#61
@sky02 dzieki, World.xml naprawiony, przez przypadek nie byl wysylany na serwer.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Viaplay są możliwości aby do tego kanału dokładnie do Viaplay Polska dodać EPG z tej strony By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. od wczoraj teleevidenie posiada polską wersje Viaplay jak i internetowa.tv również to sprawdzone , i z postów na telegram to i alibaba iptv równiez
Odpowiedz
#63
Dodać dodałem. Tylko na obecną chwilę jest to wersja norweska Wink
Odpowiedz
#64
Odpowiedz
#65
Powinno samo przydzielić VSports 1 i 2 . Tych nazw szukaj. Ale coś jeszcze jest nie halo z nimi. 1 ma przesunięcie czasowe a 2 pokazuje zupełnie co innego niż plansza. Muszę jeszcze powalczyć.
Odpowiedz
#66
dla  tych  kanałow      jako  normalne  EPG    czyli  godzina  rozpoczęcia  i zakończenia  konkretnego  meczu tak  myślę  nie  mozna  zrobić  ponieważ  przykład  z  dzisiejszej nocy  godzina 01.45 - 04.15  oraz  04.05 - 07.15 sa po  trzy transmisje  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  czyli  się  nakładają  i może  dlatego  pokazuje  nie  poprawnie  .  nie wiem czy  mozna  tak  zrobić  ale  to  EPG  powinno  wyglądać  jako  plan  transmisji  w  danym  dniu  jak  na  tej  planszy  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.      i    to  samo na  obu  kanałach  bo  dana  transmisja  jeśli  jest    o  danej  godzinie  jedna    to  jest  nadawana  na obu  kanałach  a  jesli są  np.  dwie  to wtedy    kazdy kanał  pokazuje  cos  innego  ale  nawet  plansze  teleevidenie  maja  ten  sam plan  transmiji na  obu kanałach  i  nie  wiadomo  co i na  którym kanale bedzie  nadawane
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Nie wiem ale teraz na VSports 1 jest ok. Na razie zostawiam tak jak jest. Jak cały czas będzie to samo na 2 to i epg przerzucę.
Odpowiedz
#68
Witam, pojawiły się nowe kanały. Jest możliwość dodania do waszego epg tych kanałów.
Red Top HD
TV Regio HD
TV Jaslo HD
Dizi HD
Duck TV Plus HD
TVP E-szkola
Ultra TV HD
Odpowiedz
#69
no  wskoczyły  mi  te  kanały  VSports a  że  akurat  posiadam  również  norweskie kanały  V Sport 1  V Sport 2  to patrzę ze to t samo  EPG  i  chyba  się nie  zrozumieliśmy    ...Teleevidenie  dodał dwa  kanały  Viaplay  to  kanały  Viaplay  z  polskiej  strony  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.    jak podałem wyżej  ,  a  że je  sobie  nazwał  VSports 1 i 2    to  to  nie  są  te  norweskie  kanały sportowe V Sport  a  ty  dodałes  włąsnie  to  EPG  a  nie  te  z  tej  strony  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  gdzie  jak pisałem tam jest  oferta  programowa  na dany  dzien ...Bardzo  się cięszę żę   zajołeś się tematem   ale  to  nie  to  EPG
Odpowiedz
#70
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości