Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fire TV Stick 4K Max
#91
Pokazuje DTS HD neo x bo masz układ 7 głośnikowy atmosa i amplituner robi automatycznie upmix z 5.1. Zapewne w opcjach amplitunera możesz przy podawanym sygnale DTS HD master 5.1 wyłączyć nakładkę neo x i puścić tylko 5.1.wtedy na wyświetlaczu amplitunera pojawi się DTS HD MA.tak jest np.w Denonie
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Na ten moment mam podpięte tylko 5.1 więc nic nie musi przerabiać ale mniejsza o to. Będę się zastanawiał dopiero nad tym jak się wprowadzę do domu i odpalę zestaw 7.1.4. Liczę na to że do tej pory pojawi się już nowa wersja Shield TV. Domyślam się że nowa wersja już będzie na 100% mieć procek który obsługuje kodek AV1 bo tego android wymaga już od wszystkich nowych boxów. Myślę że też już będzie mieć HDMI 2.1 ale obawiam się że HDR10+ nie dodadzą.
Odpowiedz
#93
Jeżeli nie masz glosnikowej konfiguracji atmos to amplituner takiego sygnału Ci nie wyświetli.
Odpowiedz
#94
(02-07-2022, 01:43 PM)Łonogrzmot napisał(a): Z HDR10+ na Fire TV Stick 4K Max nie ma szału, jak dla mnie za ciemny obraz, ale serial polecam [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: mjPZ8PU.jpg]
Jak uzyskać to okienko z informacją o kodekach na fire stick?
Odpowiedz
#95
(12-07-2022, 07:59 AM)lary504 napisał(a): Jak uzyskać to okienko z informacją

Aplikacja Developer Tools Menu


[Obrazek: it0waaHl.jpg]
Odpowiedz
#96
Witam ma ktoś na tym fire maxie launcher wolfa może jakąś fotke i czy ten który jest działa na fire max .Mam nadzieję że można w tym temacie o tym napisać .A jeszcze jedno czy na launcher wolf ikonki te których nie ma na orginalnym np. tvp.vod i hbo max będą normalnych rozmiarów. Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Ten sam co działa na Shield działa na innych w tym na Fire.

Wolf nie ma żadnych ikonek używa tych z aplikacji. I jakoś wyglądają NORMANIE.

Podziękowali: EMR9
Odpowiedz
#98
(15-07-2022, 05:10 PM)EMR9 napisał(a): Witam ma ktoś na tym fire maxie launcher wolfa  może jakąś fotke i czy ten który jest działa na fire max .Mam nadzieję że można w tym temacie o tym napisać  .A jeszcze jedno czy na launcher wolf ikonki te których nie ma na orginalnym  np. tvp.vod i hbo max będą normalnych rozmiarów. Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam wszystkich
Uwazam, ze FireStarter 4.0 jest moze nie tak efektownym jak Wolf ale moim zdaniem bardzo praktycznym "launcherem"  do urzadzen AFTV
Posiada wiele ciekawych opcji, a wielkosc ikon mozna tez dopasowac.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#99
W wolfie nie musi dopasowywać ikon, problemy są tylko w lancherze Fire że robi kwadratowe a nie prostokątne.

W Wolfie to może sobie dostosować ikony dowolnie.
Odpowiedz
(16-07-2022, 06:30 AM)Ktosi napisał(a): W wolfie nie musi dopasowywać ikon, problemy są tylko w lancherze Fire że robi kwadratowe a nie prostokątne.

W Wolfie to może sobie dostosować ikony dowolnie.
To czy okragle,  kwadratowe, zaokraglone, to czy tamto to kwestia gustu.
M.i. jego niepodwazalna zalta to praktycznie 2 klikniecia (max 2 sekundy) i ladujesz w ustawianiach wybranej apki.

[Obrazek: EugTO97l.jpg]

Jakby nie bylo, jest jego dosc wazna wlasciwoscia. (np: przy ciemnym monitorze, -zawieszenie apki, i.t.p.)
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości