Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
"Co do EPG, to plusX nie ma swojego?"
Nie nie ma, podkradają nasze, ale i owszem mają własny adres: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@mtr81  fajnie to opisałeś Smile ale fakt faktem nic nowego te kanały nie wnoszą. Podtrzymuje swoje zdanie "odcinanie kuponów"  Już wolę kanały VOD w wdaniu Polsatu. Tam potrafi się pojawić film przed premierą TV nie tylko własne produkcje. Wiem że jest zgrzyt poznawczy, bo to wypożyczalnia, ale na takich serwisach działają jak zwykłe kanały TV.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



Kanały FAST dopiero co u nas raczkują. Mamy do dyspozycji Rakuten TV oraz Xiaomi TV+ i ostatnio zmieniający się WP Pilot który to usilnie twierdzi że będzie platformą FAST z czym nie do końca się mogę zgodzić.
Niestety jedyne kilka dosłownie 4 kanały w naszym ojczystym języku są dostępne w ofercie Rakuten TV.
Na Pluto TV, Samsung TV Plus oraz LG Channels nie mamy co obecnie liczyć. Wspomniane platformy FAST na chwilę obecną nie planują wejścia na polski rynek.

Pierwszy z kanałami FAST na naszym rynku ruszył Rakuten TV co dało ostro do myślenia WP Pilotowi oraz całej reszcie Warner Bros Discowery i innym.
Ale jak to bywa na naszym rynku medialnym wszystko musimy zrobić po swojemu. Mały nakład pracy w zamian duży zysk.
Odgrzebano z archiwów seriale i programy produkcji własnej lub też inne niszowe treści i udostępniono to niby jako kanały FAST tylko po to by nie być w tyle i nie stracić dużego kawałka tortu jakby się okazało że jednak takie Pluto TV wejdzie znienacka na nasz rynek.

------------
@sky02
EPG pewnie wcześniej czy później będzie.
Najpierw muszę pokombinować jak te streamy z drm odpalić w E2
Odpowiedz
@azman  ja wszystko rozumiem i dzięki Smile Tylko Ty masz 6 plików z epg i odbiorca może sobie wybrać czego potrzebuje, pobranie nawet rozproszone w czasie. A ja muszę upchać wszystko w jednym pliku. Z DRM na E2 możesz mieć duży problem w dobrej jakości L1. Google za dużo zainwestowała w te certyfikaty. L3 może Ci da się uzyskać, nie jestem specjalistą, ale dla Linuxa  są duże ograniczenia. Jest patent na Netfixa : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Zgadzam się ze @sky02 - EPG osiąga już w tej chwili monstrualne rozmiary i dodawanie tzw. junk-channels niepotrzebnie go dociąży.
1
Odpowiedz
Pierwsze koty za płoty. Smile
[Obrazek: wpjfDlnl.jpg]
[Obrazek: rvXzhbLl.jpg]

Podziękowali: sky02
1
1
Odpowiedz
Pierwsze koty za płoty. Smile
[Obrazek: wpjfDlnl.jpg]
[Obrazek: rvXzhbLl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



No i złamali mnie Smile Kanały FAST TVNu dodane do epg, można już testować. Podziękowania dla: @Max1000  i @azman
[Obrazek: ACbYw9Ql.jpg]
1
Odpowiedz
Niestety epg nowych kanałów się nie ładuje. Pod którym adresem ovh najlepiej wgrać? Mam OTT Navigator. Może kwestią innego nazewnictwa - poniżej zrzut.

[Obrazek: cLQlrggl.jpg]
Odpowiedz
Tak inne nazwy kanałów. Podeślij listę nazw kanałów to dodam.
Odpowiedz
Na razie są te 4 ze screena - poniżej ich nazwy:

TVN Kultowe Seriale
TVN Moto
TVN w Domu
TVN Życie Jak w Bajce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości