Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
No tak faktycznie , czyli za każdym razem po pobraniu lista będzie rozjechana i na nowo będzie trzeba układać pod siebie
Odpowiedz
REKLAMA:



(14-02-2024, 01:36 PM)jachu76 napisał(a): lista będzie rozjechana

Nie mam żadnego "rozjechania" cokolwiek by to miało znaczyć, jak już zostałeś uświadomiony lista oczywiście z adresu, nie ma potrzeby jej aktualizować z automatu przy każdym uruchomieniu aplikacji, idzie ogarnąć na spokojnie.


[Obrazek: LdPLsml.jpg]
Odpowiedz
Ok rozumiem , a można jakoś wyłączyć zdublowane kanały ? np canal+ 1 HD i ten sam canal+ 1 FHD.
Odpowiedz
(14-02-2024, 03:18 PM)jachu76 napisał(a): można jakoś wyłączyć zdublowane kanały  ?

Abstrahując od metodyki ręcznej zarządzania widocznością, pewnie tak...


[Obrazek: zGZFQAwl.jpg]
Odpowiedz
Nie mogę sobie poradzić ponieważ kolega ma chromecast 4k i za chiny nie działa u niego lista , po dodaniu adresu jest błąd serwera , lista sprawna w 100% , internet ma z netii , udostępnił też z telefonu i to samo ...ma może ktoś jakiś pomysł bo mnie już się kończą .
Odpowiedz
(14-02-2024, 03:56 PM)jachu76 napisał(a): Nie mogę sobie poradzić ponieważ kolega ma chromecast 4k i za chiny nie działa u niego lista , po dodaniu adresu jest błąd serwera , lista sprawna w 100% , internet ma z netii , udostępnił też z telefonu i to samo ...ma może ktoś jakiś pomysł bo mnie już się kończą .
jakie zrodlo listy posiadasz?
Odpowiedz
REKLAMA:



(14-02-2024, 04:03 PM)RebA napisał(a):
(14-02-2024, 03:56 PM)jachu76 napisał(a): Nie mogę sobie poradzić ponieważ kolega ma chromecast 4k i za chiny nie działa u niego lista , po dodaniu adresu jest błąd serwera , lista sprawna w 100% , internet ma z netii , udostępnił też z telefonu i to samo ...ma może ktoś jakiś pomysł bo mnie już się kończą .
jakie zrodlo listy posiadasz?
tv.trexiptv
Odpowiedz
(14-02-2024, 03:56 PM)jachu76 napisał(a):  jakiś pomysł

Zmienić aplikację na urządzeniu Chromecast 4 4K...przykładowo na najnowszą wersję OTT Navigator "must have", listę wprowadzić via Xtream Codes z API Version v2.
Odpowiedz
(14-02-2024, 04:47 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-02-2024, 03:56 PM)jachu76 napisał(a):  jakiś pomysł

Zmienić aplikację na urządzeniu Chromecast 4 4K...przykładowo na najnowszą wersję OTT Navigator "must have", listę wprowadzić via Xtream Codes z API Version v2.
Dziękuję na tej apce działa, jedynie czego teraz nie idzie zrobić to usunąć foldery vod z filmami a zostawić tylko PL , z listą poszło po usuwać a vod niestety nie , mógł byś sprawdzić u siebie ?
Odpowiedz
(14-02-2024, 08:29 PM)jachu76 napisał(a):  mógł byś sprawdzić u siebie ?

Aktualnie nie mam takiej możliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości