Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugin.video.catchuptvandmore
#1
Witam.
Plugin.video.catchuptvandmore to wtyczka dla fanów telewizji. Posiada wiele kanałów TV w tym i polskie oraz archiwum.
Więcej o wtyczce na -- By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Ja ją spolsczylem, by ułatwić osługę, gdyż, ma wiele opcji ustawień. (tłumaczenie maszynowe może wymagać drobnej korekty)
Poprawiłem i dodałem kilka kanałów TV polskiej. Moje zmiany dotyczyły tylko kanałów i archiwum pl. Dostępne w oknach:
Telewizja na żywo (Polska i Polska region), Telewizja typu catch-up (Polska).

Innych narodowości nie poprawiałem (chociaż nie wszystko tam działa poprawnie).
Wtyczka ta to prawdziwy kombajn do Tv.Zachęcam do przetestowania i do dalszego jej poprawiania przez innych, gdyby przypadła do gustu.
Pozdrawiam Agaton111.

Podziękowali: Tomek, sky02, Bond69, kopernik1983, adas13


Załączone pliki
plugin.video.catchuptvandmore.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 69
Rozmiar: 2.87 MB
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witam
Po ilości pobrań i podziękowań widzę, że wtyczka przypadła do gustu.
Dziękuję bardzo za podziękowania i zmotywowany nimi. Postanowiłem nadal ją modyfikować, wprowadzając tylko darmowe pozycje i bez logowania (może dalsze modyfikacje będą z logowaniem).

Wszystko w moim 1 poście jest nadal aktualne, z tym że:
1. W oknie "Telewizja na żywo" są teraz pozycje (Polska TVP ,Polska TVNy ,Polska region). A może zrobić 1 pozycję "Polska" i umieścić tam wszystkie kanały TV ,co myślicie?
2. W oknie "Strony internetowe" dodałem pozycję "Rakuten.pl"

"Polska TVNy"-to 16 kanałów nowej generacji (z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) + TVN HD,TVN 7 HD,TTV HD,Metro
"Rakuten.pl" -to darmowe pozycje (z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)

To tyle tytułem krótkiego opisu. Podkreślam,jestem początkującym amatorem. Mój kod nie jest doskonały. Testy wykonałem na Windows 11 Kodi 21. Czy na innych systemach wszystko działa, nie wiem,może ktoś napisze?

Pozdrawiam Agaton111.

Podziękowali: sky02, Bond69


Załączone pliki
plugin.video.catchuptvandmore.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 6
Rozmiar: 2.86 MB
Odpowiedz
#3
Fajna wtyczka ale malo intuicyjna. Piszesz o Rakuten.pl, ale w TV nie ma kanałów pl, w tv na żywo Rakuten

#EXTINF:0 tvg-id="Grjngo - Westerny" tvg-logo="https://images-2.rakuten.tv/storage/global-live-channel/translation/artwork/22c730ab-2e9f-47dc-b35a-ad8c081fec40.jpeg" group-title="Rakuten TV",Grjngo - Westerny
plugin://plugin.video.rakuten_tv?mode=playSource&cid=grjngo-pl&lang=POL
#EXTINF:0 tvg-id="Bjgtjme - Darmowe Filmy" tvg-logo="https://images-2.rakuten.tv/storage/global-live-channel/translation/artwork/6a1325b2-f70b-4eaf-b815-d406485343f4.jpeg" group-title="Rakuten TV",Bjgtjme - Darmowe Filmy
plugin://plugin.video.rakuten_tv?mode=playSource&cid=bjgtjme-pl&lang=POL
#EXTINF:0 tvg-id="Top Movies Polska - Rakuten TV" tvg-logo="https://images-3.rakuten.tv/storage/global-live-channel/translation/artwork/39a979b9-49df-48c1-8c1c-5763828b60aa.png" group-title="Rakuten TV",Top Movies Polska - Rakuten TV
plugin://plugin.video.rakuten_tv?mode=playSource&cid=top-movies-pl-rakuten-tv&lang=POL
#EXTINF:0 tvg-id="Moconomy - Gospodarka i Finanse" tvg-logo="https://images-0.rakuten.tv/storage/global-live-channel/translation/artwork/9da0ec4d-85ea-45f4-b3f9-ae917d1714f9.jpeg" group-title="Rakuten TV",Moconomy - Gospodarka i Finanse
plugin://plugin.video.rakuten_tv?mode=playSource&cid=moconomy-pl&lang=POL

I z podstawowych brakuje polastu, zajrzyj do Megogo darmowej od @mtr81  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. myślę że znajdziesz tam dużo pomocy w usprawnianiu wtyczki.
Popieram Twoją inicjatywę wszstkie darmowe źrudła w jednym miejsu. Jeszcze tylko scalić to w jedną liste m3u Smile Ja sobie daje radę, ale co z resztą urzytkownikó?
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki Wink
Odpowiedz
#4
Dzięki sky02 za post.
Domyślam się, że piszesz o Androidzie, ponieważ na Windows pozycje są:

"Grjngo - Westerny" --(TV/Filmy/ 2 pozycja od góry).
"Bjgtjme - Darmowe Filmy" --(TV/Filmy/3 pozycja od góry).
"Top Movies Polska - Rakuten TV" --(TV/Filmy/5 pozycja od góry).
"Moconomy - Gospodarka i Finanse" --(TV/Dokumenty/3 pozycja od góry)
Polsat jest w "Polska TVP" pozycja 22.

Testów na androidzie nie wykonywałem (nie mam androida).
Popatrzę na kod może,znajdę przyczynę niedziałania na androidzie. (nic nie obiecuję)
Nad scaleniem wszystkiego razem tez się zastanawiam. (lista byłaby bardzo długa)
Może zrobić 2 pozycje (Polska TV i Polska region).
Jeszcze raz dziękuje za twoje uwagi i pozdrawiam.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
#5
Potwierdzam android i tak wszystko znalazłem, Polsat i Grjnog. Działa! A myślałem pisząc o liście m3u tylko PL, bo faktycznie jak by stworzyć z całości listę to kodi mógł by se nie poradzić Wink
I tak jestem za pomysłem 2 katalogów tv pl i regionalne pl, bo teraz jest bardzo mylące polsat w TVP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości