Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 21 Omega - oficjalnie wydane
#1
Kodi 21 Omega stabilne wydanie już dostępne -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak tam wasze wrażenia, na coś szczególnie czekaliście?
Nie ukrywam, że dla mnie obsługa dolby vision w plikach mkv to duża zaleta nowej wersji Smile

ps. Tak, wiem o istnieniu buildów maven, ale tu dyskutujemy o oficjalnym wydaniu.

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ustawienia buforu w opcjach.

Podziękowali: arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
#3
Ja osobiście zostaje jednak na Kodi 20.5.0. W nowym stabilnym 21 Omega nie zostało poprawione ISA ani urllib3. W starym kodi jest możliwość zablokowania aktualizacji i pozostania na prawidłowo działających wersjach. Wiem że to tyczy się bardzo nie wielu wtyczek, ale jednak.
Odpowiedz
#4
ISA w zakresie obsługi strumieni live była ostatnio gruntownie przebudowywana. W poprzednich wersjach Kodi kod był zmieniany od przypadku, do przypadku. Teraz zostało to zrobione bardziej kompleksowo. Z tego co widzę ostatnie poprawki są już w drodze.
Odpowiedz
#5
Regulacja luminacji interfejsu w HDR , co umozliwia osobne ustawienia jasności napisów w HDR i SDR.
Odpowiedz
#6
Powiem krótko. Wracam do wersji 20,5.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No - ilość argumentów powaliła.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
(07-04-2024, 12:13 PM)Tomek napisał(a): No - ilość argumentów powaliła.
W mojej bardzo subiektywnej ocenie jako zwykłego użytkownika, w kodi 21 przede wszystkim nie działają w nim skórki, które ja osobiście lubię i bardzo mi odpowiadają tj. np. AMBER, Confluence... O innych zagadnieniach technicznych się nie wypowiadam bo się nie znam. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Tak się podepnę się przy okazji, pamiętacie może jak wyłączyć ładowanie tylko GUI.

Do testów zainstalowałem sobie na p4 4 Gb Omegę i interfejs po skonfigurowaniu usług nie jest potrzebny.
Odpowiedz
#10
(07-04-2024, 07:40 PM)Croton napisał(a):
(07-04-2024, 12:13 PM)Tomek napisał(a): No - ilość argumentów powaliła.
W mojej bardzo subiektywnej ocenie jako zwykłego użytkownika, w kodi 21 przede wszystkim nie działają w nim skórki, które ja osobiście lubię i bardzo mi odpowiadają tj. np. AMBER, Confluence... O innych zagadnieniach technicznych się nie wypowiadam bo się nie znam. Pozdrawiam.


@Croton, to nie jest wina Kodi 21 Omega, po prostu te skórki obecnie nie mają wsparcia swoich opiekunów. Szczególnie dotknęło to Amber.

No cóż, możesz wypróbować w zastępstwie tych skórek na Kodi 21 Omega np. skórkę Titan MOD, która podobnie jak Amber ma bardzo dużo różnych ustawień lub skórkę Arctic Zephyr 2 - Resurrection (AZ2:R), która jest łatwa w obsłudze oraz szybka.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości