Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 21 Omega - oficjalnie wydane
#11
(07-04-2024, 07:53 PM)Ktosi napisał(a): Tak się podepnę się przy okazji, pamiętacie może jak wyłączyć ładowanie tylko  GUI.

Do testów zainstalowałem sobie na p4 4 Gb Omegę i interfejs po skonfigurowaniu usług nie jest potrzebny.

systemctl mask kodi
-------------------------------------------------------------------------
X96 Max Plus 4/64 + DVBSky S960 + CoreELEC + VDR + OSCam
-------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Dzięki ale to akurat nie to, uruchamia system podstawowy ale nie uruchamia samego KODI którego potrzebuję.

U mnie to działa trochę inaczej, potrzebuję uruchomić KODI ale bez nakładki GUI w terminalu po konfiguracji wszystkiego. Wiem że można sobie skompilować bez GUI ale czasami  jest używany normalnie  Pi z GUI.
GUI w sumie aż tyle nie zżera zasobów przy 4 Gb RAM i chyba pozostanie odłączać klawiaturę i myszkę by ktoś przez przypadek nie poklikał sobie w systemie. Tongue
Odpowiedz
#13
@Croton. Co w prawda nie ma ich jeszcze w repozytorium Kodi, ale są działające wersje z Kodi 21 Omega.

Amber: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Confluence: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z innych popularnych, w repozytorium Kodiners.
Estuary MOD V2 Omega oraz Horizonz V: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Croton, arkady1964

1
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#16
Każdy ma swoje preferencje... Ja dla Android TV mam 2 ulubione skórki tj. Arctic Zephyr 2 - Resurrection (AZ2:R) i Titan MOD, a co do skórek na Kodi 21 Omega dzisiaj był ich wysyp...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.   Wychwyciła to Zuzia.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Aeon Nox SiLVO jest w oficjalnym repozytorium Kodi, mam nadzieję, że wkrótce reszta znanych i lubianych tam trafi.

Podziękowali: arkady1964

1
Odpowiedz
#18
Dzisiaj na mój sprzęt Android TV wreszcie dodarła aktualizacja ze Sklepu Play tj. Kodi 21.0.1 Omega   Smile   (wcześniej za pośrednictwem Google była dostępna tylko wersja Kodi 20.5 Nexus).  Ja miałem przed aktualizacją zainstalowaną wersję z oficjalnej strony internetowej Kodi (Kodi 21.0.0 Omega).

Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
Można jeszcze ignorować aktualizacje i siedzieć na 20.5? Nie chce mi się później kombinować, aby wszystko działało skoro jest dobrze.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#20
@adrt8v  wyłącz automatyczne aktualizacje w Google Play i będzię ok.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości