Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczka nasze kino tv
#1
Witam. Kodi 17.6 cherry tv na tablecie z androidem uzywam wtyczki z repozytorium podpisa nasze kino tv wersja najnowsza problem w tym że dziś zauważyłem że wtyczka wogole jak by nie ładuje żadnych seriali ani seriale z listy nie wyszukuje ani seriali nowo dodanych wczoraj śmiało smigalo ?? proszę o pomoc co można zrobić??? Wiem że to inna wtyczka ale sprawdzałem wtyczkę alltube z ciekawości i tam wszystko śmiga  Proszę o pomoc gdzie mam błąd jeśli chodzi o nasze kino tv
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka nie działa i tyle. Trzeba czekać na aktualizację od podpisa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
A wiadomo kiedy może wyjść aktualizacja? ? Możliwe to jeszcze w tym miesiącu czy raczej wrzesień? A tak z innej beczki da się gdzieś sprawdzić obecną sytuację wtyczek od podpisa obecne aktualizacje?
Odpowiedz
#4
Wszystko sprawdzisz sobie na githubie. Wersje, date aktualizacji oraz w dziale "Issues" możesz zgłaszać swoje problemy.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#6
Łukasz - już z 1000x dostawałeś tę informację gdzie szukać pomocy związanej z wtyczkami od podpisa. Zarówno tutaj (np. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) jak i FB Cherry. Ogarnij się troszkę, bo wprowadzasz lekki zamęt.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ok Tomaszu postaram się nie powtarzać skoro cię to tak drażni dobrego dnia
Odpowiedz
#8
Mi to nie przeszkadza, ale jako moderator odpowiadam tu za porządek, a przypominam ci że nie raz już zwracałem ci uwagę na robienie lekkiego bałaganu na forum.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Ok rozumiem porządek najważniejszy postaram się nie powtarzać jeśli będę mieć jakiś problem pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości