Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z logowaniem
#1
Cześć ? nie mogę się zalogować na forum polish team wizards mam tam konto już jakiś czas nigdy wcześniej nie było problemu ostatni raz logowalem się dziś rano i wszystko było ok. Teraz nie ma żadnej informacji poprostu wybija i tyle w temacie  nie zostało konto zablokowane bana też nie dostałem sprawdzałem e-mail i nic brak informacji. Dodam że gdy chcę wysłać wiadomość do administratora to pisze na czerwono że błędny e-mail a e-mail się zgadza co zrobić ???????????
REKLAMA:



#2
Loguj się po przez nick:hasło ewentualnie wyczyść pliki cookies z przeglądarki dotyczące tej strony WEB a potem ponownie spróbuj się zalogować. Poza tym to forum o kodi a problemy techniczne innej strony WEB powinieneś próbować rozwiązać właśnie u nich.
#3
A jak wyczyść pliki?
#4
Może tym razem użyjesz google ? >>By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.<<
#5
Podaj mi swojego nicka z ptw. Bo z tego co widziałem (jeśli to twój nick) to logowałeś się dziś o 12.45
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#6
Tomek mój nick do polish team wizards forum to Łukasz123456 dziś napewno się nie logowalem na forum bo nie mogę nie wiem co jest grane wyczyscilem cache ale dalej odrzuca logowanie ?
REKLAMA:



#7
Dokładnie, ten nick logował się dziś o 12.45. spróbuj na innej przeglądarce
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#8
To dziwne bo ja się od wczoraj nie mogę zalogować ?

Też nie działa pozostaje mi założyć z innego email nowe konto
#9
Na 100% robisz błąd albo w loginie albo w haśle. Logowanie działa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#10
Dziwne bo wcześniej normalnie logowalo nie robię błędu podczas logowania ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości