Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MECOOL M8S PLUS W Android 7.1 TV BOX - BLACK EU PLUG + 2GB RAM + 16GB ROM 2
#1
Witam,  w Chinach można zakupić takie oto urządzenie:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wygląda jak Mi box, i ma 16gb pamięci wbudowanej, no i tylko 149 zł .
Mam zamiar kupić boxa ,będzie to  Mi box, albo jeden z Mecooli (M8S pro plus,M8S pro L), ale natknąłem się na ten nowy , wyglądający jak Mi box, i teraz sam nie wiem , czy ta "podróbka"  Mi Boxa jest coś warta?
Nie znam się za bardzo na specyfikacjach, Mi box jest znany i wszystko ma co mi jest potrzebne do szczęścia , ale mało pamięci wbudowanej, tylko 8gb.
Boxa chcę używać do Kodi, filmów i seriali , dobrze jakby Netflix i youtube chodziły w 4K , lub przynajmniej w 1080p 
W gry nie gram, ale kto wie, może mnie kiedyś najdzie, więc szkoda , że te wszystkie boxy mają po 2/8 pamięci.
Moje pytanie, co kupić? Big Grin , budżet jaki sobie założyłem 150-250 zł , dlaczego te Mecoole są na zwykłym Androidzie? czy lepiej mieć Android TV , czy sam Android? 
Telewizor to 42 cale LG Full HD, (jakieś 6-7 lat), i kino domowe, więc oczekuję też, aby box dawał przynajmniej dźwięk przestrzenny 5.1
Xiaomi, jest do wyrwania za 250 zł, na Ali z wysyłką z europy, za 217zł.(więc odpada cło/wat) 
Może jest gdzieś recenzja tego mecoola M8Splus wersja 2/16gb ?, i czy on daje dżwięk w 5.1?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wygląda fajnie.... ale chyba nie warto - lepiej dołożyć do miboxa albo mecoola na którego wgrasz ATV.
Ten box z linka ma tylko wifi 2.4 i nie ma portu ethernet, tak że z szybkością netu może być słabo.
Odpowiedz
#3
Ten box z powyższego wątku , to także mecool, może też można tam wgrać ATV?
Odpowiedz
#4
@Adrian daruj sobie s905w procesor, bierz coś z s905x/s912
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Jest za tanie pieniądze mecool By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Czy warto go brać ? czym się on różni od tych z poniższych linków? na pierwszy rzut oka widzę , że jest inny pilot niż w mecoolu z linku nr 2, choć niby to te same urządzenia

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Mam pytanie, jaki system jest lepszy Android , czy Android TV?  chciałbym też aby można było oglądać nc+go, jak dobrze rozumiem, to na boxie z systemem android, nc+go da się zainstalować ?, natomiast w Android tv będzie to niemożliwe?

Jeżeli nie kupię któregoś z tych mecoolów , to będzie to prawdopodobnie mi box By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

jest jeszcze coś takiego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Podepne sie jesli mozna i podpije pytanie od Adriana: czy na M8S PRO L zainstaluje i z powodzeniem uruchomie nc+ go ?
W sumie mam podobne pytanie o Spotify - smiga na tym boxie ?

jako ze planuje go kupic, szukam najtanszej oferty, znalazlem takie dwie, jakies ukryte koszty w tych miejscach ? :


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości