Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cherry.tv
#1
Mam urządzenie Amazon fire , mialam zainstalowana wtyczke cherry tv , teraz wyswietla sie , ze nakladka dostepna jest tylko z oficjalnego zrodla a ta z ktorej korzystam moze uszkodzic moj sprzet. Nie mam dostepu do zadnych ustawien. Dodam ,ze dostalam urzadzenie z zainstalowanymi wtyczkami i teraz nie wiem co mam zrobic zeby znowu ogladac polska tv.Bardzo prosze o pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Prawdopodobnie masz nieaktualną "bardzo starą" wersję cherry.
Pobierz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. | Uruchom kodi i zainstaluj pobrany plik zip "repository[...].zip" | Zainstaluj z repozytorium program PolishTeam Wizard i uruchom go wybierając do instalacji build Cherry TV albo CMKodi. Po instalacji "Force close" po czym znów uruchamiamy kodi z nową nakładką z świeżą porcją wtyczek.
Odpowiedz
#3
Nie tyle co ma nieaktualną. Ma nakładkę zainstalowana przez jakiegoś z januszy biznesu którzy sprzedają nakładkę cherrytv - a że cherrytv jest i była i będzie darmowa, to autorzy dali zabezpieczenie w postaci wykrywania w jaki sposób została zainstalowana/pobrana... i stąd ten komunikat.
Rozwiązanie - takie jak podał zm1c4l
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
@Beata - nie pisz na pw - nie do tego to służy.
zm1c4l podał ci dokładną instrukcję, wykonaj ją.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(05-10-2018, 10:03 AM)Tomek napisał(a): @Beata - nie pisz na pw - nie do tego to służy.
zm1c4l podał ci dokładną instrukcję, wykonaj ją.

Pobrałam , nie mogę odpalić kodi, znowu pojawia mi się nakładka .
Odpowiedz
#6
Usuń kodi, zainstaluj je na nowo a następnie zainstaluj cherrytv.
BTW - za ile box z takim gotowcem teraz (chcę wiedzieć na ile szurneli)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odinstalowałam , zainstalowalam , nakładka nie jest aktywna aczkolwiek wyświetla się napis , ze tamta była jakaś trefna . Nie wiem ile kosztuje to urządzenie bo dostałam od „ gwiazdki „ Smile nazywa się to fire tv z 4K i Ultra HD, processor Quad - Core 2 GHz, aha , Kodi 64 bit trzeba na to instalować. Dziekuje wszystkim za pomoc i przepraszam za te prywatne wiadomości .Jestem tu nowa i w tej dziedzinie instalowania , programowania nadal całkiem zielona :/
Odpowiedz
#8
W Amazon fire trzeba w kodi wyczyścić dane i cache to powinno rozwiązać problem uruchamiania kodi.
Odpowiedz
#9
(05-10-2018, 11:07 AM)zm1c4l napisał(a): W Amazon fire trzeba w kodi wyczyścić dane i cache to powinno rozwiązać problem uruchamiania kodi.

A ja używam kodi 18 na tablecie beta 4 i dziś mi się też pojawiła taka informacja. Nakladka dostepna jest tylko z oficjalnego źródła wersja z której korzystasz może uszkodzić twój sprzęt. Tylko odinstalowanie kodi rozwiąże problem? Ja mam wszystko z oficjalnego źródła
Odpowiedz
#10
To po prostu zaktualizuj kodi pobierając kodi beta 5 z oficjalnej strony a usuwać dane nie musisz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości