Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hejo.tv w telewizorze
#1
Witam wszystkich,


korzystam od niedawna z serwisu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Serwis jest darmowy w ciągu dnia, wieczorami mogą z niego korzystać tylko użytkownicy premium. Wykupiłem dostęp i korzystam z przeglądarki w smruthub natomiast nawigacja i przełączanie kanałow jest dość skomplikowana. Moje pytanie brzmi w jaki sposób mogę za pomoca jakiejś wtyczki czy oprogramowania oglądać  telewizję w telewizorze. Dodam, że na stronie nie ma żadnej informacji na ten temat. Będę wdzięczny za rady :rolleyes:

Pozdrawiam,

Marek
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W repozytorium mbebe jest wtyczka
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Marekmaliniak, jankkow
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Możesz dodać do menedżera plików adres: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. aby zainstalować repozytorium bez pobierania pliku zip.

Podziękowali: Marekmaliniak, jankkow
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Wygląda na to że wtyczka działa tylko z kontami premium także na transmisje free nie ma co liczyć.

Podziękowali: Marekmaliniak
Odpowiedz
#5
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
HEJO.TV to chyba klon internetowa.ws
Lista kanałów praktycznie taka sama... i ceny PREMIUM takie same...

Korzystam z internetowa.ws PREMIUM - działa stabilnie (rozdzielczość max 720p i bitrate raczej niski)
Ale z tego co widzę hejo.tv mają lepszą wtyczkę - jest obsługa VOD...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@zboina z tego co wiem wtyczka do internetowa.ws będzie obsługiwać ich VOD. Jak korzystasz z internetowa.ws to od jakiegoś czasu w panelu masz dostęp do własnej listy m3u, którą możesz wrzucić w PVR IPTV Simple Client.

@Tomek nie zauważyłem... Sad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Hejo.tv to rzeczywiście klon internetowa.ws streamy właśnie pochodzą od internetowej ws. Kasa, kasa...
Odpowiedz
#9
(17-10-2018, 01:43 PM)mjw napisał(a): z tego co wiem wtyczka do internetowa.ws będzie obsługiwać ich VOD. Jak korzystasz z internetowa.ws to od jakiegoś czasu w panelu masz dostęp do własnej listy m3u, którą możesz wrzucić w PVR IPTV Simple Client.

Też mi tak napisali - pytanie kiedy... 
Generalnie skoro hejo.tv to klon (to samo źródło streamingu) i ceny te same a w ich wtyczce VOD już działa to można ich przetestować...

Jeśli chodzi o listę m3u to oczywiście z niej korzystam w PVR IPTV Simple Client.

W porównaniu do profesjonalnej IPTV którą miałem jakiś czas to jakość jest na pewno wyraźnie gorsza ale za to działa stabilnie (przy moim nie za mocnym łączu) i można w cenie oglądać równocześnie na 2 urządzeniach. Oczywiście standardowe "problemy" że jakiś kanał nie działa...
Odpowiedz
#10
niestety po instalacji jest rzeczywiście informacja o koncie premium ale co dziwne mam takowe ale nic się nie zmienia po zalogowaniu nadal nie mam dostępu.  Czy ktoś z tu obecnych oglądał telewizję ?

login:
hasło: 

Kupiłem specjalnie konto na 7 dni. Proszę sprawdzcie u siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości