Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - seriale i filmy z sieci - pytania
#1
Witam.

Niech ktoś mi powie jak to jest bo załóżmy, że Kowalski całe życie ściągał seriale i filmy z sieci i oglądał je z dysku na Tv. Teraz ma netflixa i hbo go więc nie musi wszystkiego ściągać ale jednak jest sporo seriali, których nie ma ani tu ani tu i trzeba je ściągnąć.  

Po tylu latach kupił boxa i zaczyna przygodę z KODI które daje wiele możliwości o których nie wiedział i poznaje je każdego dnia. 

Sprawdzał taką wtyczkę jak FanFilm i przy internecie 200mb po kablu nie dało rady nawet odpalić filmu. Nie wiedzieć czemu. Działało to wolno jak cholera.

Chciałby oglądać filmy w 4k i seriale w 1080 oraz w lepszej jak jest taka możliwość i pytanie brzmi czy są takie wtyczki , które mogą to zapewnić przy takich parametrach jak 200 mb net, box Mecool m8s pro l i nie utraci się jakości jak by się pobrało to na dysk. Jednak to stream więc jest sceptyczny do tego ale chciałby się dowiedzieć Wasze opinie czego używacie itp
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Serwery darmowych stron jak Openload i inne maja ograniczenia predkosci co jest irytujące jak diabli ja używam serwisu real-debrid 3 EUR na miesiac jesli sie nie pomyliłem (Ktoś mnie może poprawić) serwis nie tylko pozwala oglądać materiały bez tzw laga ale i pobierac pliki z sieci torrent bez wysylania ich dalej polecam sprobowac tego rozwiązania

Tutaj chłopaki @Tomek i inni poprawcie mnie jesli sie myle ale samo kodi ma problem z ogarnięciem pełnej prętkości down i up nawet po kablu? Przynajmniej ja to zauważyłem u siebie mając 60 Mb down w kodi na speed tescie potrafi mi pokazac ok 30 35 Mb
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem na chwilę obecną szkoda nerwy tracić na te wszystkie "nie oficjalne wtyczki" - albo nie znajduje źródeł, albo nie działają, albo buforuje.
Mniej więcej 2 lata temu jakoś to działało było dużo źródeł jakość też była w miarę ok.
W jakość 4K z takich wtyczek wcale nie wieżę, z tego co jest teraz wyszukuje jakieś źródła 720p jak nawet odpali to widać kwadraty gorzej to wygląda niż film z DVD - jednym słowem PADAKA.
Odpowiedz
#4
Więc tak:
ja używam głównie FanFilmi naszej wtyczki do RD. Za parę groszy miesięcznie masz transfer bez limitu oraz "chmurę" torrentów. 
Jak mi czegoś FF nie znajduje to wrzucam sobie na telefonie torrenta do RD i po chwili streamuje w Kodi naszą wtyczką. 

Bardzo proste i wygodne. Czasami w ciągu dnia jak pojawi się jakiś film to sobie go wrzucam w torrenty na RD żeby za parę dni oglądać. 
Niestety mój internet to max 90Mb/s więc filmy 4K muszę pobrać na dysk sieciowy i z niego streamuje do Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
@mjw ,zainteresowłeś mnie tematem , ściągnąłem torrent na stronę real debrid , następnie zainstalowałem wtyczkę real debtid z repo kodiwpigulce,konfiguracja przebiegła poprawnie , ale w my torrent widzę film ale brak możliwości odtworzenia tego filmu,możecie podpowiedzieć co robię żle i jak mogę go teraz obejrzeć.Fil jest ściągnięty na bank 100%
Odpowiedz
#6
Pobrane wideo trzeba przenieść do my downloads stosując copy to my downloads i z tamtego folderu można oglądać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@docent74 jak jesteś w my torrents to na folderze z plikami przytrzymujesz OK i pojawia się menu kontekstowe i z niego wybierasz copy to my downloads następnie wracasz do menu wtyczki wchodzisz w my downloads i streamujesz. Ważne jest aby przy dodawaniu torrenta wybrać tylko jeden plik wideo.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
@Tomek Masz swiatelko czy miedziaka?
Odpowiedz
#10
czyli kompletne UHD BLURAY nie ma co wrzucać bo nie będzie widział

acha i jeszcze jedno pytanie,gdy pobiorę plik torrent,torrent zostaje pobrany ,czy później ten plik jest seedowany przez real debrid i jaki wtedy pojawia się adres ip mój,czy jakiś inny ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości