Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konta Netflix za darmo
#1
Jakby ktoś chciał to mam parę darmowych kont Netflix - ważne miesiąc. Z jednego konta mogą korzystać 4 osoby na raz. 
10 pierwszych osób, które napisze tutaj post, że chce takie konto dostanie je za darmo.
Biorą w tym udział konta (na forum) założone do września 2018. 

Zapraszam Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



#2
(31-10-2018, 07:45 PM)mjw napisał(a): Jakby ktoś chciał to mam parę darmowych kont Netflix - ważne miesiąc. Z jednego konta mogą korzystać 4 osoby na raz. 
10 pierwszych osób, które napisze tutaj post, że chce takie konto dostanie je za darmo.
Biorą w tym udział konta założone do września 2018. 

Zapraszam Smile

witam
bardzo chętnie skorzystam.
#3
I ja skorzystam chętnie.
#4
(31-10-2018, 07:45 PM)mjw napisał(a): Biorą w tym udział konta założone do września 2018. 

Czyli trzeba już posiadać konto, aby otrzymać ten miesiąc "gratis"?

Gdzie jest haczyk? 
Przeoczenie rezygnacji, płatność na kolejny miesiąc ściągnięta z automatu z karty?
#5
@Łonogrzmot troche nie jasno się wyraziłem, chodzi o konta założone na forum nie na Netflix. Big Grin
Te konta Netflix są nowe, nie ma możliwości przedłużenia konta istniejącego. Gapa ze mnie. Tongue
Dostajesz login i hasło do Netflix.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#6
(31-10-2018, 08:26 PM)mjw napisał(a): Te konta Netflix są nowe

No to Ja, absolutnie nie chcę...przegapię zbliżający się koniec okresu "darmowego", i zostanie mi obligatoryjnie ściągnięta opłata na kolejny miesiąc:

Netflix napisał(a):Dlaczego muszę wybrać metodę płatności, aby rozpocząć bezpłatny okres próbny?

Prosimy o podanie metody płatności w celu uniknięcia przerw w dostępie do serwisu po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego. Wysyłamy prośbę o autoryzację do Twojej instytucji finansowej w celu weryfikacji Twojej metody płatności. Żądania te nie wiążą się z naliczeniem opłat, ale w niektórych przypadkach mogą na pewien czas zmienić wysokość salda na Twoim rachunku. Jeśli zdecydujesz się anulować abonament w serwisie Netflix, nie zostanie naliczona żadna opłata.
REKLAMA:



#7
Smile 
Chętnie skorzystam  Smile
#8
A ja chętnie przetestuje netflixa jak są jeszcze wolne konta.
#9
@Łonogrzmot przecież na tych kontach nie podajesz danych swojej karty. Są to konta wygenerowane przy pomocy kart jednorazowych. Więc jakby mieli pobrać coś z twojego konta?

Jutro w ciągu dnia podeślę dane do kont chętnym osobom.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#10
I JA Chętnie skorzystam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości