Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROBLEM Z WIZJA TV
#1
WITAM

Do tej pory mialem wszysko ustawione i smigalo teraz nagle wlaczam kodi a wszystkie moje dodatki znikly.

Kiedy probuje ponownie zainstalowac wyskakuje mi komunikat ze mam niezgodna wersje w info pokazuje ze mam werssje 17.6 ta sama ktora wczesniej co moge zrobic??
Probowalem reinstalowac kodi oraz pobrac wtyczke na laptop i na dysku fizycznym wgrac w tv dalej ten sam problem.
Moge jakas pobrac na androida starsza wersje kodi ??

Pobralem kodi na laptop ta sama wersja 17.6 i wszystko dziala co jeszcze moze byc przyczyna ??
czy chodzi tu o wersje androida ?

Model TV : KD-55XE8396
Wersja Oprogramowania : PKG6.5629.01777EUA
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W androidzie w info o aplikacjach wejdź pod kodi wykonaj clear data i cache potem reinstaluj pod stabilną wersję kodi 17.6 z GP. Problem powinien zniknąć.

Poza tym dziwne że Ci wszystko znikło może miałeś wtyczkę ze złośliwym kodem.
Odpowiedz
#3
(31-10-2018, 11:25 PM)zm1c4l napisał(a): W androidzie w info o aplikacjach wejdź pod kodi wykonaj clear data i cache potem reinstaluj pod stabilną wersję kodi 17.6 z GP. Problem powinien zniknąć.

Poza tym dziwne że Ci wszystko znikło może miałeś wtyczkę ze złośliwym kodem.


Niestety to nic nie pomoglo dalej wyskakuje blad ze nieodpowiednia wersja.
Co do zlosliwego kodu to raczej nie bo nic nie pobieralem a mialem tylko dwie wtyczki exodusa i wizje przez dlugi czas wszystko dzialalo.

Model TV : KD-55XE8396
Wersja Oprogramowania : PKG6.5629.01777EUA
Odpowiedz
#4
Dla pewności napisz które wtyczki instalujesz bądź próbujesz zainstalować po reinstalacji kodi.
Odpowiedz
#5
probuje zainsalowac wtyczke stad
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości