Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuner DVB-T do KODI
#1
Witam 

Jaki polecacie tuner do odbioru telewizji w Kodi ?.
Najpierw opiszę swoje przypadki, miałem dwa tunery firmy Not Only TV (modeli nie pamiętam - drugi był nowszy od pierwszego).

Pierwszy użytkowałem z programem Windows Media Center i występował tam problem że jeden dzień tuner działał, wyłączyłem komputer i nie było połączenia trzeba było na nowo szukać programów i działał np. parę lub jeden dzień i znowu to samo - czasem trzeba było ponownie sterowniki zainstalować.

Drugi użytkowałem wraz z Kodi z racji tego że Kodi sam w sobie telewizji nie odtworzy więc korzystałem z "klienta" DVB Viewer Pro - i był taki sam problem - tyle że pojawiało się to częściej. Dodam też że nie jest to wina komputera ponieważ w obu przypadkach korzystałem z innych laptopów jak i systemów operacyjnych - obydwa tunery były typu 2w1 (miały w sobie kartę do przechwytywania wideo).

Ma ktoś doświadczenie z takim sprzętem i działa mu tak jak powinno ?, czyli włączam program i telewizja mu działa za każdym razem anie się trzeba męczyć z odłączaniem tunera, szukaniem na nowo kanałów czy przeinstalowywaniem sterowników ?.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości