Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M8S PRO W - zawiesił się po aktualizacji!
#10
Miałem ten sam problem. Po aktualizacji do android boxa tylko niebieska dioda się świeciła. W żaden sposób podpinając kabel USB i zwierając piny nie pokazywał się w programie USB borning tool. Ale udało mi się go odratować. Poniżej opiszę po kolei dość dokładnie jak to robiłem:
1. Uruchamiamy USB_Burning_Tool (ja mam wersję 2.16 i działa w Win10)
2. Wybieramy Import Image i wybieramy plik (w moim przypadku M8S_PLUS_W 20180622.img pobrany w linka By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)
2. Klikamy start i teraz najważniejsze robimy zworę do resetu w urządzeniu wg poradnika i przytrzymując ją włączamy najpierw zasilacz a następnie kabel USB (u mnie sam kabel USB nie łapał)
3. Program wykryje urządzenie i zacznie wgrywać do niego oprogramowanie. Wtedy zdejmujemy zworę.
4. Po około 4-5 min. program zakończy wgrywanie, klikamy stop i odłączamy urządzenie.
5. Podłączamy do TV i po około 10 min jest pierwsze uruchomienie. Ponieważ nie jest to plik image od Boxa M8S pro W tylko od M8S Plus W więc wyskakują jakieś chińskie znaczki.
6. Przygotowujemy Pendrive z plikami M8S_PRO_W-ota-20180312.181951.V0213.zip oraz recovery.img (są również w ściągniętym pliku z podanego wyżej linku)
7. Wkładamy Pendrive do urządzenia i przechodzimy klawiszami strzałek do pierwszej pozycji (to jest ten ekran z chińskimi znaczkami) wciskamy ok i wyświetla się menu wifi. Następnie wciskamy klawisz domek na pilocie i jesteśmy w menu głównym (gdyby się nie udało za 1 razem to należy boxa wyłączyć i włączyć pilotem i powtórzyć wejście do menu wifi i następnie domek) a stamtąd do setings i update. Wybieramy local update wybieramy plik z pendrive, zaznaczamy wipe data i wipe media i confirm.
8. System wejdzie w tryb aktualizacji i po kilku minutach uruchomi się już jako MECOOL w stanie w jakim był przed ucegleniem :-)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
M8S PRO W - zawiesił się po aktualizacji! - przez look - 20-11-2018, 04:37 PM
RE: M8S PRO W - zawiesił się po aktualizacji! - przez szczecik - 28-11-2018, 08:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości