Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Live polish
#1
Witam. Jak poprawnie zainstalować polish tv live? Mam pobraną wtyczkę ale większość programów nie działa lub pisze że limit oglądania dziennego to 3godziny??
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To jest właśnie kwintesencja darmowych dodatów z telewizją. Jedynym wyjściem na zapewnienie sobie komfortowego dostępu przez cały czas jest wykupienie konta premium na którejś ze stron z telewizją online, która jest wspierana przez wtyczki dla Kodi. Do niedawna poleciłbym wtyczkę premium z telewizją dla osób z subskrybcją m.in. WizjaTV autorstwa MrKnow, ale z tego co pamiętam od jakiegoś czasu nie ma z nim kontaktu. Ewentualnie alternatywą pozostają płatne listy IPTV.
Odpowiedz
#3
@kerabad do Wizja.TV jest wtyczka od Kodiver. Możesz znaleźć u nas na stronie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Jak to mam zainstalowac? Z kad pobrać te wtyczkę?
Odpowiedz
#5
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tam znajdziesz poradnik ale żeby oglądać bez limitów to musisz wykupić konto premium w wizja.tv
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(09-10-2017, 01:12 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tam znajdziesz poradnik ale żeby oglądać bez limitów to musisz wykupić konto premium w wizja.tv

Witam. Wlasnie mam wykupione konto premium WizjaTV, wszystko smiga super, tylko jeden problem, a mianowicie waznosc mojego konta wygasa i probuje wykupic przedluzenie, ale nie moge. BRAK LINKOW DO PREMIUM, nawet na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. i tak juz mniej wiecej od tygodnia
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Napisz do nich maila, dadzą Tobie linka do aukcji na Allegro, gdzie będziesz mógł kupić premium.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości